b_385_225_16777215_00_images_news_2019_05_politic.jpg

Ось і пережили ми з вами чергові президентські перегони. Люди зробили свій вибір і тепер, звичайно, чекають на зміни. За короткий час після виборів у країні мало що може змінитися, але для людини та її поведінки вони є лакмусовим папірцем.

По змінах, реформах, нововведеннях Полтавщина останнім часом у передовиках. Зміни у політичному житті області почалися за декілька днів до дати виборів Президента – було звільнено з посади голову обласної державної адміністрації Валерія Головка. Цими днями, до речі, колишній губернатор оскаржує своє звільнення, подавши позови до Президента та Прем’єр-міністра. А нещодавно «похитнулося крісло» під головою обласної ради Олександром Біленьким. Ми не будемо вдаватися в подробиці скандалу, а лише поглянемо на конфлікт з боку нашої громади, як маленької частини області.

Жителі району, які не надто цікавляться політикою і не читають періодичні видання чи інтернет-публікації, могли б і гадки не мати, хто такий Олександр Біленький і не знати його в обличчя, та Семенівщина не була обділеною увагою обласного очільника. Майже щороку Олександр Юрійович здійснював робочі поїздки, відвідував урочисті заходи та свята. Вперше голова облради завітав до нашого району навесні 2016 року, потім здійснив міні-тур влітку того ж року, побувавши в Семенівці, Оболоні та Кривій Руді. І кожного разу почесного гостя супроводжували колеги по депутатському корпусу, депутати від Семенівщини Володимир Куцовол і Віталій Кабачок. Завжди разом і нерозлучно: пліч-о-пліч обмолочували останні снопи на святі обжинок у Семенівці, разом переспівували для жінок хіт полтавських «Краян» «Чого квіти не в’януть», виступали на сцені перед численним натовпом семенівців на параді у День Перемоги.

Але ж яка хитка і непостійна ця політична дружба. Вона несправжня, як весілля з розрахунку. Вибори відбулися... і зав’яли квіти. Провалена сесія облради, нерозглянуті питання, звинувачення у фінансових і службових зловживаннях у бік керівництва ради. Деякі з народних обранців звернулися з принциповими вимогами, адресованими особисто голові Олександрові Біленькому. І, вгадайте, чиї підписи є під зверненням..?

Що ж за «чорна кішка» пробігла між, з одного боку Володимиром Куцоволом і Віталієм Кабачком, та з іншого – керівником області? Важко зрозуміти. Як говорив перший Президент: маємо, що маємо.

В одній з попередніх публікацій ми говорили про циклічність історії та проводили паралелі з подіями, відображеними у мистецтві. От і ця нова історія, напевно, не нова. Дуже вже вона нагадує відому радянську кінострічку, улюблену комедію і дорослих, і дітей про події столітньої давності. Один із героїв «Весілля в Малинівці» дуже добре почував себе при кожній владі. Все лицемірство сільського старости описувала одна фраза «Опять власть меняется!». Схожу людську поведінку ми бачимо в тих, хто поставив підпис у документі, де останніми пунктами є «Рівність громад і представництво», «Територіям вільний розвиток і звільнення від адміністративного тиску».

У своїх вимогах до керівництва області депутати, в тому числі і наші семенівські, закликають до гармонійного та рівноправного розвитку всієї території Полтавської області, а також терміново звернутися до Кабміну з клопотанням повернути Перспективний план формування територій громад області на доопрацювання у зв’язку із виявленням помилок, які можуть суттєво вплинути на впровадження реформи децентралізації.

b_385_225_16777215_00_images_news_2019_05_page-2.jpgЯка ж циклічна ця «клята» історія... Адже, виявляється, що депутати від Семенівського району проти розбудови одних за рахунок інших, проти проекту рішення, яке спирається на свавілля чиновників і намагання змінити адміністративний устрій Полтавщини всупереч вимог методики та закону.

Найгірше, коли історія нічому не учить, і її забувають... Мабуть, забули, як ще недавно все так же пліч-о-пліч їздили на сходки у громади Наріжжя та Худоліївки на підтримку цього Перспективного плану, піарили його, звеличували, захищали одного сільського голову, який написав листа в область.

У даній публікації жодних звинувачень чи преференцій, а лише спроба добитися законності, рівності та справедливості. Пам’ятаймо історію, щоб після наступних виборів не опинитися перед обличчям грандіозного шухеру!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Степан Холєра 13.05.2019, 21:26
ну - в когось добре пукан бомбонуло.настільки що опустились до фотожаб.мабуть на більше не здатні ?
0 # Україночка) 14.05.2019, 09:42
а я думаю, що новообраний президент зацінив би такий підхід до справи :lol: 8)
0 # Логопед_Парубія 14.05.2019, 14:18
Мені сподобався фотоколаж, чому б і ні?Стаття інформативна і гостра. Дійсно, передає "нутро і характер" наших обласних депутатів.
0 # Степан Холєра 14.05.2019, 16:25
а хто критикан ? думаю критика це справа ділових людей,а не диванних писак теоретиків.
0 # Роза 15.05.2019, 10:27
Актуально!!!!! Політична проституція в дії!!!!!!!!!!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка