17759811_1826670287658292_6289465422919236458_n.jpg

Уже став доброю традицією Всеукраїнський еко-фестиваль «Лель» у Кривій Руді. 11 та 12 травня знову відбулася ця цікава подія, цього року еко-фестиваль був 10-им ювілейним.

Головною ідеєю даного культурного заходу є залучення молоді до ідеї збереження природної краси краю та поліпшення екології.

Із 2010 року стало традицією організовувати в рекреаційному центрі «Криворудський» еко-фестиваль. Мета останнього – продовження розвитку української культури, виховання любові й почуття відповідальності за збереження природи, патріотичне виховання дітей і молоді, надання виконавцям можливості для підвищення професійного рівня й стимулювання їхньої творчості. Девіз фестивалю: «З любов’ю до природи, з любов’ю до України». Основна умова – твори повинні відповідати девізу й звучати українською мовою.

Цього року почесні місця займали журі: голова – Раковський Володимир Ульянович, учитель музики із 45-річним стажем (має у своєму доробку 104 власні пісні та на 1011 пісень написав музику), м. Полтава, члени журі: Куценко Анатолій, композитор, співак, керівник гурту «Українська Швейцарія», м. Лубни, Печора Олександр Андрійович, поет, пісняр, журналіст, м. Лубни, Никифоренко Олена Миколаївна, редактор радіо «Лтава» м. Полтава, Дяченко Світлана Василівна,  Яременчук Світлана Іванівна, викладачі Семенівської дитячої музичної школи, Гаврилко Світлана Іванівна, музикант, співачка, с-ще Семенівка.

На фестиваль завітало багато гарних колективів, талановитих виконавців і читців, які ще раз довели, яка багата наша земля на таланти. Учасники представляли свої уміння в таких номінаціях:  народна пісня, авторська пісня, естрадна пісня, авторський вірш, акапельна пісня, весільний рушник та кращий виріб народної творчості.

До вашої уваги результати Х Всеукраїнського еко-фестивалю «Лель»:

Народна пісня

І місце – ансамбль «Мрія» (Бабичівський СБК), ІІ місце – тріо Ричка Ірина, Донець Наталія, Піценко Наталія, ІІІ місце – аматорський фольклорний колектив «Калина» (Глобинський міський БК ім. Франка), тріо Ричка Ірина, Качура Микола, Піценко Наталія.

Премія Петра Сливки – Назаренко Марія (Семенівська музична школа).

Авторська пісня

І місце – Новохацький  Василь, ІІ місце – Зуй Микола, ІІІ місце – Жабо Сергій,
м. Полтава, Олександр Дерезимля.

Премія Олени Байрак – Чернецький Володимир.

Естрадна пісня

І місце – вокальний жіночий ансамбль «Надія» (асоціація людей з обмеженими можливостями Семенівської ОТГ), Ярова Вікторія, Альбіна Удовіченко, Притула Анна (Семенівська музична школа), Ігнатишин Іванна (Худоліївська школа), гурт «Ровесник», Валерія Кириченко (Погребняківський СБК), Протоірей отець Іван Савченко (с. Іванівка); ІІ місце – дитяча хорова студія «Янголи з небес» (Полтавський МБК, керівник Олександра Горай), Гиря Антон (Семенівська музична школа), дует Каріна Зекіна та Діана Годзюр (м. Полтава), Ніжберська Богдана, Маріана Пацкан (Семенівська дитяча музична школа), Мироненко Вікторія (Погребняківський СБК), Сябро Олександр (с. Оболонь), Шиш Світлана (Криворудська школа); ІІІ місце – Кліментьєва Світлана (с. Іванівка), ансамбль «Зорецвіт» (с. Іванівка), дует Бондаренко Сергій та Діденко Володимир (с. Іванівка), Твердохліб Ірина (с. Оболонь), ансамбль народної пісні «Берегиня» (Криворудський СБК).

Гран-прі – Пасько Тетяна (Семенівська дитяча музична школа).

Авторський вірш

І місце – Вовченко Галина (м. Полтава), Борис Кононенко (с. Духове, Лубенщина), ІІ місце – Ольга Дреєва (с-ще Семенівка), Семенов Рувим (Криворудська школа), ІІІ місце – Корзун Ірина (Гориславський СБК), Новохацький Василь.

Акапельна пісня

І місце – народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Криниця» (Паніванівський БК), дует Піценко Наталія та Ричко Ірина, Анатолій  Куценко (м. Лубни), ІІ місце – Діброва Зоя (Глобинський МБК ім. Франка), ІІІ місце – ансамбль народної пісні «Берегиня» (Криворудський СБК), фольклорний ансамбль «Калинове намисто» (Гориславський СБК).

Весільний рушник

І місце – Крюк Надія Олександрівна (м. Глобине), ІІ місце – Костирко Наталія Василівна (с. Крива Руда), ІІІ місце – Божко Марія Василівна (с-ще Семенівка),  Безпалько Алла Іванівна (с. Крива Руда), Кукоба Світлана Іванівна (с. Новоселиця).

Кращий виріб народної творчості

І місце – Туник Іван Семенович (м. Полтава), Надточій Роман (ПДПУ ім. Короленка), Бондар Іван (Криворудська школа), ІІ місце – Туник Людмила Василівна (м. Полтава),  гурток «Фантазія».

Олена БУГАЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка