b_385_225_16777215_00_images_news_2019_inkognito.jpg

20 травня під час інавгураційної промови новообраний президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної ради і цим самим дав старт виборчому процесу.

І доки частина народних обранців намагаються оскаржити це рішення в Конституційному суді – інша частина уже усіма силами готуються до виборів, що заплановані на 21 липня.

У будь-якому випадку, чергові чи позачергові це парламентські вибори, цього року вони все ж відбудуться.

Наш район входить до 148 окружної виборчої комісії з центром у Лубнах. Усупереч спротиву, ЦВК готується до виборчого процесу і 31 травня затвердила склад окружних виборчих комісій Полтавської області на парламентських виборах:

ОВК №148: місто Лубни, Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці №530474 – 530487, 530489 – 530494, 530504 – 530506, 530522 – 530531)

 • Голова комісії — Карпенко Наталія Петрівна, 1964 року народження — від Української партії «Зелена планета».
 • Заступник голови комісії — Пашков Ігор Володимирович, 1985 року народження — від Політичної партії «Народний Фронт».
 • Секретар комісії — Холоша Ганна Олександрівна, 1986 року народження — від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів.

Члени комісії:

 • Антоненко Олег Вікторович, 1963 року народження — від політичної партії «Сила і честь»;
 • Васильєва Світлана Григорівна, 1963 року народження — від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
 • Васильченко Валентина Миколаївна, 1977 року народження — від Партії «Відродження»;
 • Галушка Володимир Валерійович, 1976 року народження — від Політичної партії «Правий Сектор»;
 • Гречановська Людмила Борисівна, 1960 року народження — від Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»;
 • Грохольська Антоніна Леонідівна, 1990 року народження — від Політичної партії «Єдина Країна»;
 • Єна Сергій Миколайович, 1959 року народження — від Політичної партії «Опозиційний блок», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
 • Журенко Людмила Миколаївна, 1963 року народження — від Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
 • Кочура Лариса Віталіївна, 1977 року народження — від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
 • Кулик Лідія Григорівна, 1968 року народження — від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
 • Микитенко Світлана Миколаївна, 1985 року народження — від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 • Пашкова Неля Михайлівна, 1960 року народження — від Політичної партії «Народний Фронт», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
 • Прокопенко Олеся Леонідівна, 1980 року народження — від Партії «Сильна Україна»;
 • Руденко Людмила Сергіївна, 1977 року народження — від Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
 • Юрченко Василь Миколайович, 1961 року народження — від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ймовірні кандидати

Наразі достеменно не відомо про кандидатів на 148 ОВК, але про бажання політиків потрапити до парламенту можна дізнатися, проаналізувавши сайти чи соціальні мережі. То хто ж може бути ймовірним кандидатом у гонці за мажоритарне крісло у найвищому органі законодавчої влади по нашому 148 округу?

На минулих позачергових виборах балотувалися 16 кандидатів, за виключення Олександра Трухіна, котрий знявся із виборчого процесу менш ніж за місяць до виборів. Переміг у 2014 році Костянтин Іщейкін (22,79%), висунутий пропрезидентською партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Наразі активних дій щодо участі у виборах чи заяв з боку Костянтина Євгеновича не було. Також у його команді помічено полтавця Олега Перепелицю, який був конкурентом-самовисуванцем на минулих виборах, але далеко не за результатом – 0,66%

Із тодішніх кандидатів – киянин Володимир Іванов (5,11% голосів) на своїй сторінці у Facebook 3 червня офіційно оголосив, що йде на вибори. Та, коли у 2014 р. був висунутий Радикальною партією Олега Ляшка, то у 2019-у він позиціонує себе із новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Окрім Володимира Миколайовича, про свої наміри балотуватися від президентської партії «Слуга народу» заявила лубенська журналістка Анастасія Ляшенко. Це, здавалося б, нове обличчя на виборах, але не нове у політиці. Анастасія вже працювала у прес-службі депутата ВРУ 7-го скликання Володимира Пилипенка – попередника К. Є. Іщейкіна і активно критикувала діючого мажоритарника (із останніх публікацій – «Нардепа з Полтавщини лікуватимуть коштом держави» в інтернет-виданні «Полтавщина»).

Що ж до самого В. П. Пилипенка, який зайняв третє місце у 2014 р. (13,56%), то заяв про участь у виборах від нього ще не надходило.

Щодо місцевих кандидатів... У центрі округу – місті Лубни також сильні потенційні претенденти. Про бажання балотуватися на вибори по мажоритарній системі говорив відомий лубенчанин, народний депутат 8-го скликання Ігор Мосійчук, який нещодавно розірвав свої відносини з РПЛ. Але, в одному з інтерв’ю на телебаченні, він заявив що йтиме по округу №94 (Київщина). Натомість, із приводу 148 округу назвав прізвище свого товариша, бізнесмена Ігоря Лінчевського, який фігурує у декларації нардепа Євгена Дейдея, як надавач позики у розмірі 3,5 млн. грн для його дружини.

Наразі один з найактивніших тут депутат обласної ради, власник пекарні «Наш млин» Руслан Ляшко, який входить до групи обласних депутатів, що вимагають відставки керівництва Полтавської облради. Він також оголосив про вихід з «радикалів», створив «Зелений офіс» у місті та висловив підтримку ініціативам президента В. О. Зеленського.

Окрім того, ми вирішили поцікавитися, чи готуються до виборів штаби партій, представлених у районній раді.

Сергій Кисліченко («Блок Петра Порошенка «Солідарність») та Ніна Сінельник (ВО «Батьківщина») розповіли, що поки що ніяких вказівок з обласних штабів не надходило, тому, відповідно, і підготовка до виборів, як така, не запущена.

Юлія Єлагіна (Аграрна партія України) і Лариса Даценко (ВО «Свобода») зазначили, що на даний час знають лише приблизний курс своїх партій і очікують на результати Всеукраїнських з’їздів, які відбудуться, відповідно, 7 червня в АПУ та 8 червня у «свободівців».

Валерій Книш («Рідне місто») зазначив, що його політична сила – регіональна партія, головними пріоритетами якої є інтереси простих жителів, а не місця в парламенті: «Брати участь у цих виборах та підтримувати когось із кандидатів ми не будемо. Прихильники «Рідного міста» можуть обирати самі, кому довіряти своє майбутнє».

А ми продовжуємо відслідковувати за політичними настроями і тенденціями. Далі буде...

«Семенівські вісті»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Роза 04.06.2019, 18:16
Я б назвала це: чергова серія Політики в Малинівці))))))))))
# мішель 04.06.2019, 19:23
ЩОсь я в цьому списку БАГАНЦЯ не бачу.... }(
# Чорний кіт 05.06.2019, 09:07
та він наче нормальний мужик, надіюсь він і не попаде в цей список
# белка 04.06.2019, 21:28
А що ж таке Костік, рішив не повторювати долю глави партії?? )*
# Засиратор жизнєй брехунів 05.06.2019, 09:20
ше вибори не начались а скіки палітічєскіх ночних бабочек );( і коли в людей очі одкриються ?
# Чорний кіт 05.06.2019, 09:25
і чого після цієї фрази мені на память зразу прийшли наші обласні депутати...
# Romashka 05.06.2019, 10:43
Хто б там не балотувався - я підтримуватиму Костянтина Євгеновича! По моєму, так як працює він - не працював ніхто!
# Самсон 05.06.2019, 13:17
Це правда.
# Саня 05.06.2019, 15:01
А такі мужики, як Баганець, там і потрібні, а не ті, що залучають бюджетні кошти туди, де можна взять. Ламать треба на законодавчому рівні систему розкрадання того, що повинне належати людям. Зараз закони пишуться і приймаються під парламентську мафію, а люди їм не мішають гарно жити, жиріти, безмірно збагачуваться. За жадобою збагачення втрачене відчуття реальності. Жах!
# мішель 05.06.2019, 19:45
А скільки це.як -безмірно...Хто ту міру встановив...І нша справа.законно чи не законно...А якщо закони будуть писать ті.хто ніколи бізнесу не мав і жив виключно на зар.плату . а має купу нерухомості.автопарк з елітних авто і мілліонні валютні рахунки. то які вони вам закони напишуть???Справедливі для всих.чи лише для себе???
# Роза 06.06.2019, 11:17
У кожного своя правда, Мішаня!!! От тільки до написання законів простим громадянам дорога закрита!!!!!!!
# мішель 06.06.2019, 12:35
РОЗА...Ми всі не дуже складні...Тому головне.кому ми довіряємо написання тих законів... ;-)
# Гуманіст 05.06.2019, 15:16
Ромашко, Ви ще мало бачили чесно і самовіддано працюючих людей. Великий "трудівник", якого Ви збираєтесь підтримувати, у свої молоді роки має стільки марнових життєвих благ і статків, що простому лікарю за кілька життів не досягти їх. Простих людей і їхніх проблем він не бачить. Знається тільки з такими, як сам, дотримуючись присл. "Знайся кінь з конем, а віл з волом). А люди ж як живуть?!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка