b_385_225_16777215_00_images_news_2019_07_ocheretyvate.jpg

Цими вихідними очеретуватці зібралися в місцевому парку, щоб відзначити таке тепле та родинне свято – День села (Очеретуватому виповнилося уже 295 років) та традиційне українське свято Івана Купала.

З вітальною промовою до громади звернувся сільський голова Владислав Тороп. Владислав Миколайович висловив щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село, а також тим, хто доклав чимало зусиль, щоб організувати це святкування.

Очеретувате – багате на таланти. Чого вартий лише театральний колектив «Весела сімейка», який усе-таки досягнув поставлених цілей і не так давно став народним. Цим шляхом вирішив піти і місцевий музичний колектив «Калина», який радував присутніх на святі піснями. Учасники колективу зазначили, що готові чимало працювати, щоб отримати визнання та всенародну любов. Цього ж дня «Калина» отримала подарунок від Олександра Удовіченка, голови партії «Рідне місто», Сергія Семигреєнка, депутата районної ради,  – якісний музичний інструмент – баян, який музикантам передав депутат районної ради Валерій Книш.

Ще одним гостем заходу став депутат Полтавської обласної ради, а зараз і кандидат у народні депутати Фахраддін Мухтаров. Він привітав очеретуватців з їхнім родинним святом та з радістю поспілкувався з потенційними виборцями, розповів про добрі справи його команди і поділився планами та напрацюваннями по перспективі розбудови інфраструктури нашої місцевості.

Свято завершилося смачною, запашною кашею та святковою дискотекою.

Тетяна КОРНІЙЧУК

 

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка