b_385_225_16777215_00_images_news_2017_Detsentralizatsiya2.jpg

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації направив до Мінрегіону консолідовані пропозиції від області щодо адміністративно-територіального устрою, які були сформовані відповідно до обговорення та за результатами робочих нарад.

Зокрема, запропоновано залишити на Полтавщині 5 об’єднаних районів:

  • Полтавський;
  • Кременчуцький;
  • Миргородський;
  • Лубенський;
  • Пирятинський.

У Департаменті повідомляють, що триватиме робота з узагальнення й підготовки документів для внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області на черговому засіданні сесії Полтавської обласної ради, яке попередньо заплановане на вересень 2019 року.

Пропозиції щодо змін готуються з урахуванням відповідних рішень, ухвалених органами місцевого самоврядування на підставі волевиявлення громадян.

Детальніше про пропозиції щодо адмінустрою Полтавської області читайте на сторінці Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

Семенівська РДА

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # белка 12.08.2019, 13:42
звідки взявся Пирятинський??
0 # святослав 17.08.2019, 13:10
А що,у колишньому Семенівському районі,ще лишилися ті,кого це цікавить,чи хвилює?А що , може ще навіть є хтось такий , хто спробує щиро і безкорисно подбати про людей , ,,просто так , бездвоздмєздно,,- не заради бабла , землі , піару , влади ?! Люди - БУДУЮТЬ і РОЗВИВАЮТЬ-населені пункти , інфраструктуру , добробут-СВОЮ країну! Тут - крадуть, дерибанять, продають, добивають-останнє ! Животіють одним днем ,а завтра-,,хоч трава не рости,,!
0 # Логопед_Парубія 19.08.2019, 15:21
Святославе, ти як завжди, брякнув, як в калюжу зметеорізнічав (це я типу культурний) :lol: :lol:

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка