1 вересня в Україні розпочався не лише новий навчальний рік, але й черговий етап впровадження масштабної реформи середньої освіти.

Про те, як реалізується реформа на Семенівщині далі в нашому сюжеті про першу опорну школу в районі – Оболонську.

«Семенівські вісті»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # святослав 10.09.2019, 20:22
Після того,як в Українців у 90х вкрали національність і зробили їх безликим бидлом, у концепції Нової ,,укґаїнської школи,про ,,патріотичне виховання,,ЖОДНИМ словом не згадується слово УКРАЇНЕЦЬ! Титульна Нація -,,зникла ,, в Україні! Тепер ,,сучасна школа,, замість УКРАЇНЦІВ-патріотів -ПОВНОЦІННИХ молодих людей . має виховувати гґомадян ,,толерастів,, і ,,підарастів,,! Ось де береться БИДЛО , в такій багатющій на СПРАВЖНІ Духовні цінності , країні !
0 # Орион 10.09.2019, 20:54
Прикро Святославе що ви як педагог (Гімнолог) вживаєте такі слова. Що ви можете навчити прийдешнє покоління? З таких як ви можуть вийти тільки ваші дії і Ваші слова : ",,толерастів,, і ,,підарастів,,! Ось де береться БИДЛО!
0 # святослав 10.09.2019, 23:36
Оріоно-риго-рибако-орк ! Я тобі , УБОГОМУ , і тобі подібним ,вже кілька разів відповідав - ,,не тужся ,, зрозуміти те , що тобі НЕДОСЯЖНЕ , і не гадь тих , які ,,вище тебе зростом,, ! Навіть твій скудний розум і той має це збагнути. Цей сайт міг би бути цікавим дискусійним майданчиком для тих , хто ще проживає і якось переживає за колишній район , якби не такі покидьки , як ти ! Жаль , але саме такі покидьки як ти , є його ,,обличчям,, !
0 # Роза 11.09.2019, 08:27
Вибачте хлопці, що встряю у вашу інтелігентну розмову, але що повинні думати діти, коли прочитають ваші коментарі?????
0 # святослав 11.09.2019, 17:15
Роза.Ти правильно пишеш-наші діти,на відміну від старшого покоління,повинні навчитися ДУМАТИ,щоб вижити і не стати гоями у власній країні.Сьогодні жидомасони хочуть відібрать у нас країну і роблять усе,щоб нові покоління українців виростали манкуртами,були байдужими,або зневажали власну історію, культуру, мову, традиції. Сьогодні іде дуже жорстока війна за Україну - на ментальному і Цінностному рівнях . І ми , поки що , програємо. Прикрим доказом є обраний більшістю пейсатий клоун і цинік !
0 # Самсон 13.09.2019, 12:28
Гнидоносний лайнохльоб, ти кого "пейсатим клоуном і циніком" обізвав?! Якшо це ти про людину, яка займає найвищу керівну посаду в країні. то не тобі недоколиханому давать йому оцінку. Він обраний 3/4 виборців, а це показник довіри. Ти проти нього сіра, бездарна нікчемність. :D
0 # Полтавчанка 11.09.2019, 19:37
Святослав-це лайлива жінка з Погребняків!Ролик про школу,а він крім лайки ніяких аргументів не має!Оболоняни,так тримати!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка