Вітаємо вас із Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День Українського козацтва, вшановуємо всіх, хто причетний до почесного і високого звання «Захисник України» – від учасників повстань і бойових дій періоду Другової світової війни, до патріотів, які зараз боронять нашу неньку-Україну від російського агресора. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про наших героїв, які віддали своє життя, захищаючи Вітчизну.
Щиро вітаємо всіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника України, зі святом та бажаємо незламної волі й мужності, надійного тилу. А всім нам та нашій Україні – міцного здоров’я, мирного неба й щасливого майбутнього! Слава Україні! Слава її захисникам!
«Семенівські вісті»


Коментарі
І знову брешиш...Ніхто в церкві не буйствує..в церкві спокій і любов...
А ти ідіот,ідіотом
А ХТО Ж ЇХ ФОТКАВ?
КОМУНОФАШИСТІВ вже й законодавчо заборонили.а ти все ніяк не заспокоїшся