b_385_225_16777215_00_images_news_2019_10_IMG_9743.JPG

Минулої неділі, 6 жовтня, делегація Семенівського району завітала з гуманітарною місією в прифронтове місто Попасна.

Такі продовольчі вантажі не вперше вирушають із Семенівського краю на передову завдяки активній групі волонтерів на чолі з депутаткою районної ради Ларисою Даценко. А цього разу своїми організаторськими здібностями допомагала активістка Антоніна Завалко. «Вирішили зібрати гуманітарну допомогу для Попасної, тому що саме там служить мій однокласник, помічник комбата Сергій Тукало, – говорить пані Антоніна. – Найперше зібралися на допомогу ми, випускники 1978 року Градизької школи-інтернату, а потім приєдналися чимало небайдужих земляків».

Допомагали хто чим міг... Депутат райради Вадим Мокляк та керуюча Біляківського відділку ТОВ «Сапсан-Семенівка» Ніна Стеценко надіслали смачну випічку, а торговий дім «Меди Межиріччя» акцентував увагу на тому, щоб підсолодити бійцям життя. За словами завідуючої торгового відділу
ПП «Торговий Дім «Меди Межиріччя» Аліни Артеменко, на передовій наші батьки, сини, брати і вони повинні відчувати нашу турботу та вдячність за захист державної цілісності.

Від ФГ «Товсте» (Андрій Скрипка) хлопці отримали бензопилу, також свій внесок зробили Устимівський сільський голова Юрій Бугаєць, голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов, Благочинний Семенівського району архімандрит Олексій, Хорольське товариство ветеранів (Тетяна Ніколаєва), територіальний центр (Світлана Феніч), СФГ «Оберіг» (Андрій Сидоренко), ТОВ «Агріс» (Володимир Куцовол), «Мальва-Агро» (Микола Рибчановський), СФГ «Астра» (Ольга Мохун), фермери Петро та Андрій Сліпаченки, Анатолій Проскурня, підприємці Лідія Лисак, Володимир Саміков, Сергій Гаврись, Олександр Виноградов.

Допомагали жителі не лише селища, а й Біляків, Василівки, Малинівки, Єгорівки та ін. До речі, участь у благодійній місії, що не може не радувати, брали діти, зокрема учні Оболонської опорної школи та Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого, які надіслали на передову не лише продукти, а й дещо вагоміше – власні малюнки з побажаннями.

b_385_225_16777215_00_images_news_2019_10_71696839_903900296661695_80076465483284480_n.jpgНа жаль, уже немає з нами волонтера Володимира Шпортуна, та його справа живе – увесь зібраний вантаж згодилися відвезти водії, АТОвці Іван Удод і Володимир Отченашенко.

По приїзді на наших захисників чекав ще один сюрприз – виступ народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Журавка» у складі Антоніни Завалко, Валентини Бартош, Тамари Стадник, Галини Донець, Євдокії Киричок і музиканта Станіслава Стрижеуса.

Продовжуючи розмову, Антоніна Завалко розповіла, що не могла стояти на місці: «Дуже цікаво було дізнатися, в яких умовах проживають хлопці. Сльози на очі наверталися, коли побачила, на чому вони сплять...» Окрім того, виявилося, що в батальйоні служать земляки Валерій Нестеренко та Євгеній Молдавець.

На знак подяки за допомогу Збройним силам України командир 2 механізованого батальйону 72 ОМБР, підполковник І. В. Ткаченко вручив творчому колективові «Журавки» грамоту.

«Дорогі земляки, передаємо вам привіт зі сходу, від тих, хто день і ніч тримає оборону нашої Богом даної землі. Усе, що вами було зібрано на гостинці захисникам, – передано! Хлопці щиро вдячні за вашу турботу, що ви пам’ятаєте та цінуєте їхню роботу, їхній патріотизм і відданість народові та Україні! Хлопці там, на передніх позиціях, свято вірять у перемогу, бо за їхніми спинами, на мирній території живуть і працюють їхні родини, підростають їхні дити», – підсумувала поїздку Лариса Даценко.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка