b_385_225_16777215_00_images_news_2019_11_poezd_0.jpg

Один з найпопулярніших серед семенівців залізничних маршрутів Кременчук-Ворохта потрапив до об’єктивів національного телебачення. Сюжет проаналізувала «Кременчуцька газета».

Якщо результати мільярдних крадіжок на тендерах побачити вкрай важко, їх видно тільки в документах, то зайшовши в вагон «Укрзалізниці», шукати корупцію довго не потрібно.

Про це розповіли вчора в ефірі телеканалу «1+1» журналісти програми «Гроші».

Вони показали типову Дніпровську електричку з покритими корозією сидіннями, одним туалетом на 2 вагона, і поїздом «Львів-Мукачево», як антисанітарний жах нового рівня!

Однак в основі сюжету був кременчуцький потяг «Кременчук-Ворохта». Це саме той поїзд, про який погана слава вже багато місяців поширюється в соцмережах і по Всеукраїнським ЗМІ.

Згадаймо, хоча б матеріали «Чотири убитих таргана і брудні матраци»: мережа обговорює новий скандал з кременчуцьким поїздом» або«Пили всю ніч: в мережі розповіли про п’яних провідниках в поїзді Ворохта – Кременчук».

Тепер же журналісти телеканалу подивилися вагон зсередини. І назвали його дивовижним і напівживим. Їх також здивував розповідь провідниці про те, що білизна і матраци брудні, обробку подушки не проходили, кліща повно!

Перервав ревізію замначальника кременчуцького ділянки і заявив, що кліщів немає, подушки і матраци проходили обробку, але показати документ, який би це підтвердив, він не став.

Журналісти показали і тепловоз, який перевозить кременчуцьких пасажирів і констатували, що ніхто не може гарантувати, що замість Ворохти пасажир може поїхати в останню путь. І взагалі, 93% локомотивів вже давно повинні бути списані.

Голова місцевого осередку вільної профспілки залізничників Сергій Москалець розповів і показав, які тепловози перевозять пасажирів і виходить, що на них практично їздити не можна.

«Убивчий лом», – так журналісти, побачивши на чому їздять машиністи, охарактеризували локомотиви. До речі, кременчуцький локомотив вже горів.

А взагалі для машиністів кожна поїздка на локомотивах – як лотерея. Тому й не дивно, що машиніст перед поїздкою спочатку хрестить локомотив, а потім себе.

Показали журналісти і тепловоз після капремонту, при цьому поставили питання, як же його відремонтували, якщо за нормами пересуватися на ньому заборонено, але вже завтра він може потягнути вагон.

Піднято в сюжеті і питання смертей людей, які «Укрзалізниця» приховує. Наприклад, смерть Юрія Гребінки, помічника машиніста, який отримав 80% опіків від вибуху газів на старому тепловозі.

«Не однієї справної запчастини, немає обладнання для ремонту в локомотивному депо», – це стає причиною поганого ремонту локомотивів і ставить під загрозу життя пасажирів.

Журналісти констатують, що, сідаючи в поїзд, немов граєш в небезпечну лотерею і варто подумати, чи не стане черговою квиток останнім?!

Також журналісти програми вважають, що глава «Укрзалізниці» Євген Кравцов з зарплатою в майже мільйон гривень, схоже, просто втрачає відчуття реальності.

Сам головний залізничник країни, віддати йому належне, від коментарю не відмовився.

Євген Кравцов в інтерв’ю програмі зізнався, що ситуація з рухомим складом жахливим, але заявив, що відомство почало купувати тепловози.

Однак це ж крапля в морі?! Про те, як відомство буде великими кроками виходити з критичної ситуації, він нічого не сказав.

Обіцяли одне, а роблять інше: «Укрзалізниця» закупить в 2019 році у «КВБЗ» тільки від 1 до 3 дизель-поїздів, а не 6, як планувалося.

За матеріалами «Гроші» від 4 листопада 2019 року

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Роза 06.11.2019, 09:27
Яка різниця який потяг????? Коли через Семенівку він один їздить, то в людей немає вибору!!!!!!!!!!
0 # белка 06.11.2019, 12:39
призрачний поїзд
0 # Україночка) 06.11.2019, 16:51
тут погоджуюся: Укрзалізниця вкрай обнагліла );( і обслуговування, і ставлення до клієнтів :-x
0 # Друг Алины Кабаевой 07.11.2019, 19:00
А МНЕ ОЧЕНЬ НРАВИТЬСЯ ЭТОТ ПОТЯГ, НЕДОРОГО И ВПОЛНЕ ПРИЕМЛИМО. ЗА 150-200 ГРН МОЖНО УЕХАТЬ В 5 ОБЛАСНЫХ ЦЕНТРОВ И СТОЛИЦУ....ГЛАВНОЕ,ЧТОБЫ НЕ ОТМЕНИЛИ.....
0 # Romashka 07.11.2019, 19:56
Я теж часто цим поїздом користуюся. Він нічим не відрізняється від інших в Україні, тому не панікуйте)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка