b_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_33543870.jpg

Сьогодні, 26 листопада, у Семенівській районній раді сьомого скликання розпочали підготовку до пленарного засідання 31 сесії, яке має відбутись цього тижня.

У ході підготовки відбулось спільне засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення, постійної комісії з питань депутатської, оборонно-мобілізаційної, інформаційної діяльності, забезпечення законності та військово-патріотичного виховання, постійної комісії з питань земельних відносин, аграрної політики та екології.

Далі коротко про основні питання...

Наріжанська громада збільшується

Проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць Наріжанської сільської ради депутати погодили ще на минулій 30 сесії, а зараз їх потрібно затвердити. Документацію для Наріжанської громади на загальну суму близько 0,5 млн. грн. розробляв ФОП Міщенко Т. В. Згідно проєктів межі населених пунктів Наріжанської сільської ради збільшилися, а саме: село Наріжжя матиме загальну площу населеного пункту 284,5 га, с. Новий Калкаїв – 222,42 га, с. Матвіївка – у 244,8 га.

Табір «Світанок» може працювати цілий рік

Принаймні так стверджує автор проєкту співробітництва громад «Розвиток туристичної складової Комунального дитячого оздоровчого табору «Світанок» Семенівської районної ради» Світлана Феденко. Наразі він став переможцем обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад 2019 року, тож при плануванні бюджету на наступний рік, потрібно зарезервувати 260,0 тис. грн. для співфінансування.

Поповнення депутатського корпусу

Під час минулої сесії повноваження депутата районної ради від партії «Рідне місто» склала Світлана Феніч. Наступним за партійним списком до складу депутатського корпусу увійде Борис Колмаков, котрий відстоюватиме інтереси Біляків. За даними ЦВК на момент місцевих виборів 2015 року, Колмаков Борис Володимирович народився 22 листопада 1972 р., агроном відділку ТОВ «Радивонівське», місце проживання – село Біляки.

Робота зроблена – кошти «заморожені»

На розгляд чергової сесії буде винесено питання «Про звернення до Кабінету Міністрів України». Суть питання в тому, що Криворудська та Оболонська сільські ради прохають через районних депутатів про розблокування місцевих видатків за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Мова йде про кошти, виділені Урядом: 12 млн грн. на реконструкцію парку «Молодіжний» та реконструкцію вуличного освітлення в селі Оболонь, 8 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі над глядацьким залом та бібліотекою сільського Будинку культури в селі Крива Руда. Розподіл субвенції було затверджено на початку серпня, тож громади за власний кошт в стислі терміни реалізували всі роботи. Проте, у вересні на засіданні Кабміну, відповідно до розпорядження КМУ № 500-р від 10.07.2019 р., Мінфіну дано доручення разом з Казначейством призупинити здійснення видатків державного бюджету за даною програмою соц-економу.

Загалом народними обранцями було розглянуто питання:

  1. Про виконання районної Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що проживають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, на 2017-2020 роки.
  2. Про хід виконання районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
  3. Про затвердження проєктів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць Наріжанської сільської ради.
  4. Про участь районної ради у проєкті співробітництва громад «Розвиток туристичної складової Комунального дитячого оздоровчого табору «Світанок» Семенівської районної ради».
  5. Про надання матеріальної допомоги.
  6. Про звернення до Кабінету Міністрів України.

Завтра відбудеться спільне засідання «бюджетної» та «комунальної» комісій. Сесія запланована на п’ятницю, 29 листопада, о 10:00 год.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка