b_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_33543870.jpg

Сьогодні, 27 листопада, у Семенівській районній раді, в рамках підготовки до 31 сесії, відбулося друге засідання профільних комісій. Цього разу працювали «бюджетна» та «комунальна» комісії.

Зміни до бюджету 2019

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 800,0 тис. грн. (капітальний ремонт покрівлі СБК села Крива Руда), зменшення субвенцій з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню – 8500,0 тис. грн., виплату соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 100,0 тис. грн.

На забезпечення житлом дітей-сиріт – 326,6 тис. грн.; на підвищення якості освіти – 2760,1 тис. грн., з них на придбання автомобільних транспортних засобів, для обслуговування інклюзивно-ресурсних центрів – 1815,0 тис. грн., для придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти – 945,1 тис. грн.

На здійснення природоохоронних заходів – 10,0 тис. грн., з них Криворудській сільській раді – 5,0 тис. грн. (проект «Екологічна бригада «Червона стріла – захисник природи рідного краю») та Худоліївській сільській раді – 5,0 тис. грн. (проект «Серцем доторкнемось до природи»).

Затверджується інша субвенція з сільських бюджетів переданих районному бюджету на виконання районних програм, згідно угод про передачу міжбюджетних трансфертів, всього на суму 2723,7 тис. грн., з них по загальному фонду – 2669,2 тис. грн., по спеціальному – 54,5 тис. грн. Затверджується інша субвенція з обласного бюджету в сумі 402,3 тис. грн. на фінансування заходів та об’єктів за рахунок коштів Фонду розвитку територій області.

Також затверджуються ряд розпоряджень голови райдержадміністрації, прийнятих в міжсесійний період.

(Не)допущення ринку землі

На розгляд сесії Юлія Єлагіна (Аграрна партія) запропонувала внести питання, що стосується впровадження ринку землі в Україні, а точніше внести правки до попереднього законопроєкту. Валерій Книш («Рідне місто») зауважив, що в даному зверненні, адресованому Президентові та Верховній Раді, немає жодної згадки про те, що депутати та жителі району, чиї інтереси вони представляють, проти ринку землі, як такого. Також він згадав успішні напрацювання з нардепом-мажоритарником ВРУ VII скликання Володимиром Пилипенком та запропонував вирішувати питання законодавчої діяльності напряму з чинною народною депутаткою від нашого округу Анастасією Ляшенко.

Порядок денний спільного засідання постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та інвестиційної діяльності та постійної комісії з питань економічного розвитку та управління комунальним майном:

  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
  2. Про затвердження Положення про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Семенівського району.
  3. Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я.
  4. Про участь районної ради у проєкті співробітництва громад «Розвиток туристичної складової Комунального дитячого оздоровчого табору «Світанок» Семенівської районної ради».
  5. Про надання матеріальної допомоги.
  6. Про звернення до Кабінету Міністрів України.

Нагадуємо, пленарне засідання 31 сесії Семенівсько районної ради відбудеться у п’ятницю, 29 листопада, о 10:00 год. Слідкуйте за її перебігом лише на нашому сайті!

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка