b_385_225_16777215_00_images_news_2018_photo_by_George_Lazurenko.jpg

Незабаром комунальне підприємство міста – «Полтаваелектроавтотранс» – отримає 11 нових автобусів черкаського виробництва.

Як повідомляє заступник міського голови, комунальник Олексій Чепурко на своїй сторінці у Facebook, через постійний потік скарг до АМКУ багато хто не вірив, що автобуси вдасться придбати.

«Не приховую, тендер проходив непросто, юристам додалося немало роботи. Ми ж не просто придбали, а ще й зекономили понад 1 мільйон бюджетних коштів», – пише Олексій Чепурко.

25 листопада договір було укладено і до кінця року 11 середніх автобусів мають поєднати центр Полтави з околицями. Загальна вартість транспорту складатиме 23,8 млн грн.

Автобуси сучасні, пристосовані до перевезення людей з інвалідністю та матерів з колясками. До кінця року автобуси стануть на маршрути у віддалені мікрорайони. Це будуть автобуси Ataman А092H6 з двома дверима та пасажиромісткістю у 52 особи, з яких 22 – місця для сидіння. Усі вони будуть нові – 2019 року випуску – та обладнані відкидним механічним трапом для інвалідних візків.

Зазначимо, що автобуси Ataman А092H6 – це міські автобуси I класу. Вони створені з використанням японських агрегатів Isuzu. ПАТ «Черкаський автобус» випускає їх з 2016 року.

Тепер люди не залежатимуть від примх приватних перевізників і вчасно та з комфортом добиратимуться до місця призначення.

P. S. Як бачимо справжні господарники знають вирішення проблему транспорту. Полтава – як приклад! Хоча на сьогодні позитивні приклади працюють у Хоролі, і в місті Глобине. Вирішує питання той, хто має бажання, а той, хто не хоче – шукає відмовки! Чи в Семенівці не зацікавлені над вирішенням проблеми якісного транспортного сполучення?..

«Рідна Семенівщина»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Засиратор жизнєй брехунів 28.11.2019, 09:35
і де наша вмерія возьме такі гроші?не стануть же ж жертвувать преміями ;-) :lol:
0 # Чорний кіт 03.12.2019, 11:27
Ситий голодному не товариш. Ось так і тут: ті, хто мають власні автомобілі не будуть надриватися, щоб забезпечити людей автобусним сполученням.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка