b_385_225_16777215_00_images_news_2020_02_86731260_530713000881216_7633577295101296640_o.jpg

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Минув 31 рік із дня завершення спецоперації в Афганістані, участь у якій взяли 160 тисяч українців, із них 3360 не повернулися додому. Ми завжди пам'ятатимемо про наших загиблих співвітчизників.

Із кожним роком усе далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

14 лютого в Оболонському Будинку культури відбувся тематичний концерт «Одвічний біль – Афганістан» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

На тематичний захід завітали воїни-інтернаціоналісти, представники влади й громадськості.

З вітальним словом до воїнів-афганців звернулися голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов, староста села Іванівка Світлана Діденко, Погребняківський сільський голова Антоніна Мошківська. Воїнам-інтернаціоналістам вручили грамоти та квіти.

Під час заходу переглянули тематичний концерт учасників художньої самодіяльності Оболонського ЗБК (директор Л. Шевченко) Віктор Нога, Петро Нога, Тетяна Крутько, Тетяна Герасименко, Лілія Кириченко, Ніна Вернигора, Марія Лукащук, Оксана Кукоба, Ірина Твердохліб.

Насамкінець присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба вам, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у ваше життя. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку.

15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ із Афганістану, відбувся мітинг-реквієм і в селищі Семенівка.

Вшанувати пам’ять загиблих та віддати шану учасникам бойових дій прийшли представники органів місцевого самоврядування, керівники устав та організацій, ветерани, вдови, рідні та близькі загиблих воїнів-афганців, громадськість.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Напередодні, 14 лютого, загиблих воїнів-інтернаціоналістів також ушановували у Тукалах та Погребняках. Друзі, близькі, побратими та просто небайдужі люди відвідали могили тих, хто загинув в Афганістані: Сергія Семенченка, Миколу Головка, Анатолія Семенова, воюючи на території інших держав. Вічна їм пам’ять.

Лариса ШЕВЧЕНКО,
Олена БУГАЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+2 # святослав 21.02.2020, 10:03
Дай Боже , щоб Українці більше ніколи не стали ,, учасників бойових дій на території ІНШИХ держав ,, а боронили і захищали лише ВЛАСНУ державу ! Царство Небесне тим , хто не з власної волі , поклав свої голови на чужих землях ! Слава Захисникам Вітчизни !

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка