У понеділок, 24 лютого, в селищі Семенівка відбулося обговорення з народним депутатом України Анастасією Ляшенко питання запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+14 # Назар 26.02.2020, 11:09
Які тільки наївні люди.Все вже давно продано. :-? Слава Ураїні !
-9 # святослав 27.02.2020, 18:45
Багатьом це уже доходить , ще більше , як і раніш - байдуже . І лише ОДИНИЦІ розуміють - через ,,що,, і ,,кого,, ми ВТРАЧАЄМО власну країну .Ось тільки до чого тут ,, Слава Україні ,, ?! Україна є ТАКОЮ , якою її роблять люди ! Одні ганьблять і зневажають , інші її ЛЮБЛЯТЬ і за неї віддають свої життя ! То кому з них , у даному випадку , ,,слава,, ?! Героям , чи покидькам , які її занапастили ?!
+8 # святослав 27.02.2020, 18:55
А що , оцей ,,ПЕРЕПОВНЕНИЙ,, зал і представлений - ,,ВИБОРЦЯМИ,, ?! І хто ж це так ,,постарався,, що ці ,,таємні,, зустрічі ,,народним,, депутатом завжди представляє ЛИШЕ місцева влада ?! Де вчителі , лікарі , пенсіонери , підприємці , учасники війни з орками - ті , кого ці ,,слуги не народу,, сьогодні НАЙБІЛЬШЕ гноблять і знищують ?! Бачили очі - на що ,,купилися,, ?! Розмова ,,ні про що,, - ,,німих,, з ,,глухою,, !

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка