koviah.jpg

Щиро і сердечно вітаємо Ніну Дмитрівну Ков’ях із Днем народження. Шановна іменинниця народилася чудового весняного дня 21 березня 1939 року у степовому селі Зубані Глобинського району. З дитинства любила свій рідний край, свою школу, після закінчення якої працювала в м. Кременчук у будівельній організації.

Була активною в громадській роботі, в спортивних змаганнях, очолювала молодіжну організацію. У Кременчуці зустріла молодого юнака Олексія, за професією лікаря-стоматолога. Згодом вони одружилися. У 1963 році чоловіка, Олексія Ілліча, переводять на роботу в Семенівський район. Ніна Дмитрівна влаштувалася бухгалтером, а потім економістом на цукрокомбінаті. Без відриву від виробництва закінчила Полтавський сільськогосподарський інститут, після чого її призначають начальником планового відділу. Вона брала активну участь у розбудові заводу. Мала хороші організаторські здібності, була головою жіночої ради, пропагандистом економічної освіти, користувалася авторитетом серед працівників підприємства. У жовтні 1977 року була переведена на роботу в державні органи, координувала роботу закладів освіти, медицини, культури тощо. За її ініціативою в районі проводились масові культурно-освітні заходи, фестивалі, конкурси, свята сіл і вулиць із залученням великої кількості молоді, населення. Будучи керівником районної ланки, ніколи не стояла осторонь вирішення різних питань життєзабезпечення людей. Свою ідеологічну роботу Ніна Дмитрівна спрямовувала на піднесення благополуччя жителів району. На якій би посаді не працювала вона, скрізь відзначалась високим професіоналізмом, ініціативністю, працелюбністю, доброзичливістю, енергійною, творчою вдачею.

Із добрим і порядним чоловіком виховали двох синів, Вадима і Віктора.

Ніно Дмитрівно! Зичимо Вам здоров’я, як граніт, на многая-многая літ. Нехай Ваш дім не обминають радість, благополуччя, достаток, а люблячі Вас рідні та добрі й щирі друзі будуть Вашою надійною опорою у різних життєвих ситуаціях.

Нехай сяють очі з ніжністю,
А серце розквітне радістю,
Хай доля красива, як соняшник,
Дарує Вам щастя райдугу.
Хай сонечко світить із ясного неба,
Бажаєм усього, чого тільки треба,
Хай доля дарує довгого віку,
Добре здоров’я і щастя без ліку,
Хай обминають дім Ваш тривоги,
Цвітом і рястом проляжуть дороги.
Щоб серце Ваше зігрівало тепло,
Щоб завжди в душі панувало добро,
Краси і наснаги Вам, здоров’я без ліку
І довгого-довгого щедрого віку.

З повагою Любов МАЗАНЬКО,
друзі, колишні колеги,
громадськість

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка