b_385_225_16777215_00_images_news_2020_05_3_37.jpg

8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, народний депутат Верховної Ради України Анастасія Ляшенко, голова райдержадміністрації Іван Дзус, заступник голови райдержадміністрації Артем Даценко відвідали та привітали учасників бойових дій селища Семенівка Ольгу Петрівну Черненко та Івана Васильовича Сімрока, вручили їм квіти та продуктові набори.

Разом з вітаннями особистими, ветерани отримали привітання від голови обласної державної адміністрації Олега Синєгубова. Окрім того, представники влади поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів, що в селищі Семенівка та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв.

Також у рамках робочої поїздки народного депутата України від виборчого округу №148 Анастасії Ляшенко в Семенівський район проведено зустріч з головним лікарем КП «Семенівська центральна районна лікарня» Семенівської районної ради Олександром Романюком та директором КП «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської районної ради Тамарою Мазанько. Народна депутатка передала засоби індивідуального захисту для медичних працівників – халати та захисні рукавички.

Обговорено питання впровадження медичної реформи на території Семенівського району. Не залишились поза її увагою проблемні питання медицини на рівні сільських районів: забезпечення молодими спеціалістами, оплати праці медичних працівників, якості надання медичних послуг, особливо в період поширення коронавірусної інфекції, забезпечення сучасним обладнанням для діагностування та лікування хвороб.

Турбує медичних працівників і нормативна база, якою вони користуються. Трапляються випадки, коли законодавчі акти Міністерства охорони здоров’я йдуть всупереч реаліям сьогодення, що не на користь стану справ, особливо в сільській місцевості. Ці питання для Анастасії Ляшенко викликають зацікавленість, адже вона є представником вищого законодавчого органу України і має намір реагувати на таку ситуацію з метою її поліпшення.

За наслідками ділового, конструктивного обговорення питань вироблено шляхи подальших дій.

За даними Семенівської РДА

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+5 # Чорний кіт 15.05.2020, 08:51
Не вірю я, що ця фіфа щось робитиме для Семенівщини... Це так, приїхала, засвітилася на фото - і молодець!
+3 # Друг Алины Кабаевой 15.05.2020, 11:27
А почему господин Дзус без маски???? Или начальству законы не писаны???
+2 # Роза 15.05.2020, 13:50
Скільки ж вже Сімрок перебачив цих князьків!!! Цікаво, що гірше: вони чи війна???????

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка