b_385_225_16777215_00_images_news_2020_06_IMG_6609.jpg

Нагадаємо нашим читачам, що Асоціація «Кластер «Меди Межиріччя», представники партії «Рідне місто», ТОВ «ТРК-Інформ» прийняли рішення зустрітися з кожним переможцем і призером обласних олімпіад та познайомити читачів газети «Вісник Семенівщини», сайта «Семенівські вісті» з талановитою молоддю і в підсумку довести, що твердження високопосадовців про неконкурентність сільської освіти і нездатність сільського вчителя дати такі знання, як у місті, є їхньою особистою вигадкою або ще гірше – виправданням знищення села та сільської освіти.

Переконані, що ця серія публікацій розвіяла будь-які сумніви, адже ми детально зупинялися і на талановитій молоді, і розповідали про відданих своїй справі педагогів. А в заключній частині ми зробимо більший акцент на навчальному закладі – Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 (директор Любов Шудря). Бо саме ця школа принесла 7 призових місць із 14-ти у скарбницю рейтинговості і престижності освітньої сфери нашого району.

У ІІІ обласному етап Всеукраїнської учнівської олімпіади взяли участь 10 учнів НВК №2. Серед них слід відмітити ученицю 11-А класу Олену Снігирь, котра завоювала одразу два призові місця, а вчитель української мови та літератури Лариса Скрипніченко виплекала цьогоріч двох призерів. І коли Олена є трьохкратною призеркою олімпіади з української мови та літератури (ІІІ місце) разом із Ларисою Григорівною, то, як стверджують у школі, сенсацією стало абсолютне перше місце учениці 9 класу Яни Левченко під керівництвом учителя із 30-річним досвідом роботи у цій школі.

«Ми вже не вперше стаємо переможцями обласної олімпіади з української мови та літератури, – говорить Лариса Григорівна Скрипніченко. – Для того, щоб досягнути таких результатів, ми багато працюємо. Звісно, великий відсоток роботи припадає на позаурочний час, декілька разів навіть збиралися вдома. Дівчатка дуже старанні, безперестанку працюють над удосконаленням свого мовлення. Важливу роль у цьому відіграє творчість учня, тому, безумовно, ці дівчатка ще й дуже творчі».

Яна Левченко щаслива, що у неї є така вчителька, яка допомогла досягти таких високих результатів і спонукає до вивчення української мови. «Я вважаю, що кожен українець повинен досконало володіти рідною мовою», – впевнена Яна. І з неї погоджується Олена Снігирь, яка переконана в тому, що українська мова важлива не тільки на високих посадах, а й у щоденному побутовому мовленні: «Солов’їну потрібно плекати, і дуже важливо та цінно, що у нас є такі вчителі, які мають змогу, і головне, бажання розвивати у нас цю любов до мови». Також Олена втретє отримала диплом ІІІ ступеня на обласній олімпіаді з історії (керівник – Віктор Миколайович Підгорний).

Ще одне підтвердження стабільності та систематичної роботи – черговий диплом за підсумками обласної олімпіади з математики учня 11-А класу Артема Терещенка та його вчителя Раїси Притули. Це вже четверта перемога Артема (цього разу ІІІ місце) і, на жаль, остання в школі, але сподіваємось, – не остання в житті. Окрім того, юний математик здобув І місце в обласних математичних змаганнях імені М. В. Остроградського. Вчителька Артема вважає математику однією з найважливіших та складних предметів, які вивчаються в школі, і знайти дитину, яка хоче та може нею займатися, досить непросто. «Мені в цьому дуже пощастило – у мене є талановитий учень Артем Терещенко, – розповідає Раїса Григорівна. – Він неодноразово займав призові місця на обласній олімпіаді з математики. Звісно, Артем переможець усіх районних олімпіад, конкурсів. Безумовно, це дуже високі досягнення. Чесно кажучи, мені шкода, що він уже закінчує школу і я втрачаю такого талановитого учня, адже мало кому вдається так розуміти і відчувати математику, як йому».

Математику Артем любить із самого дитинства, згадує, що розпочав активно її вивчати приблизно 6 років тому: «Постійно беру участь у районних та обласних олімпіадах, декілька разів займав 1 місце в обласних конкурсах. Я дуже люблю математику, адже вона чудово впорядковує думки, допомагає розібратися в тому, що тобі до душі. Звісно, я б не досягнув усього цього без моєї улюбленої вчительки Раїси Григорівни. Цього року я складатиму ЗНО з математика і дуже хочу підтвердити свої досягнення та знання». І Раїса Григорівна Притула бажає Артему не менше 200 балів, бо він цього заслуговує!

9-класниці Людмилі Чопей цього року лише пів бала не вистачило до ІІ місця на обласній олімпіаді з трудового навчання, але, звичайно, в неї ще все попереду. ЇЇ наставниця – Людмила Кузуб – чудова вчителька: «Мені дуже подобається з нею займатися, адже вона підштовхує на правильну дорогу, впевнена, що мені це пригодиться в житті».

– Люда – дуже трудолюбива дівчинка, займаємося ми систематично, – говорить Людмила Анатоліївна. – Дуже добре, коли вчитель підходить дитині характером, а дитина – вчителю. І тому у нас утворився такий тандем. Маю надію, що це не остання наша перемога. Ми будемо трудитися, трудитися і ще раз трудитися.

Цей навчальний рік виявився вдалим ще для двох учениць – дебютанток ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, результати яких принесли дипломи ІІІ ступеня обласного рівня. Це Анна Клименко, яка є призером обласного етапу олімпіади з екології (керівник – Валентина Буряк). «Ця олімпіада дуже незвичайна, адже вона вимагає написання екологічного проєкту, повноцінною, досить об’ємною, науковою роботою. Крім написання проєкту, до умов олімпіади ще входить його публічний постерний захист. Аня дуже успішно справилася з цим завданням. Темою її роботи було «Озеленення пришкільної території Семенівського НВК №2». Незважаючи на те, що Аня в нашій школі лише з вересня минулого року, ми досить швидко і продуктивно з нею попрацювали, тому і маємо такі результати. Впевнена, що в цьому році ми продовжимо роботу, можливо, трішки змінимо напрямок, але будемо працювати і далі», – розповіла вчитель біології НВК № 2 Валентина Буряк.

– Я вдячна Валентині Іванівні за те, що вона повірила в те, що мені під силу зробити цю роботу, адже вона дуже нелегка. Також моя вчителька показала мені, що таке справжня любов до природи, – прокоментувала учениця 10 класу Аня Клименко.

Також уперше побувала серед кращих правознавців області 9-класниця Катерина Мізін: «Я навчаюся в 9 класі, тому правознавство для мене – новий предмет. Спочатку було складно, але зацікавив він мене з першого ж уроку. Попри те, що його вивчення вимагало багато часу та старанності, я отримувала задоволення від процесу, адже було дуже цікаво».

Наставник Каті – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та права Людмила Кравцова вважає олімпіаду з правознавства досить складною, адже урок правознавство вивчається у 9 класі, а олімпіада є в 9-му, 10 і 11 класах:

– Звісно, вихід один – індивідуальна робота. Буває й таке, що коли я знайомлюся з дев’ятикласниками, то виявляється, що багато з них уже задіяні в роботі над поглибленим вивченням інших предметів, але завжди знаходиться дитина,  якій це цікаво. Коли я запропонувала Каті взяти участь в олімпіаді, вона відразу погодилася. До того ж, у неї склад розуму чудово підходить для вивчення цієї науки. Катя мені дуже подобається своєю старанністю, наполегливістю, допитливістю. І тільки ми почали з нею займатися, я відразу знала – ми обов’язково чогось досягнемо. Я вдячна їй за цю роботу, вона виконувала усі мої завдання, а задачки з правознавства розв’язувала разом із сім’єю. Шкода, що ми 1 балу недобрали до другого місця», – сказала Людмила Павлівна, додавши, що має бажання та надію в наступному році взяти участь в олімпіаді і карантин не стане на заваді.

Призерів обласних олімпіад Анну Клименко, Яну Левченко, Катерину Мізін, Олену Снігирь, Артема Терещенка, Людмилу Чопей, учителів Валентину Іванівну Буряк, Людмилу Павлівну Кравцову, Людмилу Анатоліївну Кузуб, Віктора Миколайовича Підгорного, Раїсу Григорівну Притулу, Ларису Григорівну Скрипніченко привітали від Асоціації «Кластер «Меди Межиріччя», Семенівської районної організації політичної партії «Рідне місто», ТОВ «ТРК-Інформ» та вручили подарунки Олена Душко, Аліна Артеменко, Михайло Погрібний, Олена Бугай і Тетяна Корнійчук.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

-15 # святослав 20.06.2020, 13:01
Цікава,важлива,актуальна тема - збереження освіти і учительства,як такого в Україні, а найбільше - освіченого населення , в якому абсолютно не зацікавлені ті,що нищать Україну.Прикро,що цю болючу тему піднімає не влада , бездарна і ледача, власне яка і нищить державу, а політичні осередки - більше для піару і під вибори !Доти,доки ми-українці , самі не побудуємо собі державу,ніхто і ніщо нас не порятує і не захистить від повного занепаду і зникнення !
-17 # святослав 20.06.2020, 13:18
Щодо ,,кращих,, чи ,,гірших,, дітей чи шкіл , абсолютно абсурдний поділ,бо результат навчання складається з дуже багатьох,не залежних від старання самої школи чинників!Найважливішим,звичайн о є праця педколективу і адміністрації школи,але її підтримка владою,батьками,контингент учнів , мат-тех забезпечення,умови праці теж є визначальними !НВК№2 після останнього ,,дерибану,,освіти має стати культурно-просвітницьким центром дозвілля молоді,№1-повноцінним навчально-виховним закладом України !
+9 # Геннадий 22.06.2020, 09:22
Нынешняя власть - твои соратники, выдвиженцы, верные продолжатели твоих действий и бездействия по уничтожению района.
+7 # Назар 27.06.2020, 14:43
Я так зрозумів що Святослав це колишній голова РДА пан Пипич Г ,так тоді питання до нього,коли ви були при районному кориті ,чого свого часу не навели порядок в освітнянському питанні? А те що колишні риги піаряться на всьому що тільки можна ,не гнушаючись даже дітей так це питання до не зрозуміло даже до кого ,все продається і купляється нічого свяого ,у людей на даний момент від грошей криша їде,отакі ми патріоти.Слава Україні! Твою мать! ;-)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка