b_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_33543870.jpg

Сьогодні, 23 червня, в рамках підготовки до 34-ї сесії Семенівської районної ради, відбулося спільне засідання «гуманітарної», «депутатської» та «земельної» комісій.

Під головуванням голови райради Віктора Юрченка та за участі голови райдержадміністрації Івана Дзуса народні обранці обговорили 7 основних питань і 2 – додаткових.

Було заслухано звіт голови районної державної адміністрації за 2019 рік. Очільник Семенівської РДА Іван Дзус не звітував, адже минулого року ще не працював у представництві президента, але відзначив, що за декілька місяців роботи в Семенівському районі він спостерігає позитивну тенденцію – взаєморозуміння між керівництвом районної ради та райдержадміністрації.

Доповідаючи про зміни у Програмі економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2020 рік, начальниця управління соціального захисту населення Жанна Гіріч загострила увагу на підтримці внутрішньо переміщених осіб, яких у районі на обліку нині перебуває 149.

Найбільш проблемний блок питань, що розглядатиме майбутня сесія, стосується освітньої галузі та закриття шкіл. Наразі розглядаються питання закриття Брусівської, Новоселицької ЗОШ І ступеня, Рокитівської ЗОШ І-ІІ ступенів і Дем’янівської початкової школи. Якщо точніше, фактично мова йде про припинення юридичної особи кожного з навчальних закладів з 1 вересня 2020 року. А практично – ці школи не виконують свого призначення, бо не мають учнівського контингенту. Тому наразі головне завдання – зберегти майно та приміщення, а також працевлаштувати вчителів. За словами начальниці відділу освіти, молоді та спорту Людмили Лопати, наказ при призупинення навчання в школах за підписом голови РДА вже є. На запитання депутатів, чи є рішення місцевих рад про закриття шкіл, відповідь була такою: «немає, і листи не надсилалися». Враховуючи ці факти, а також потенційні публікації в пресі зі звинуваченнями про причетність депутатів районної ради в закритті шкіл, вирішено перестрахуватися та взагалі не виносити всі ці питання на порядок денний чергової сесії. На жаль, конкретних пропозицій по вирішенні освітніх проблем ні від кого з присутніх так і не прозвучало...

Наприкінці депутати районної ради заслухали заступника голова райради Володимира Сербина по питанню про надання матеріальної допомоги, а також додаткові питання: стосовно звернення депутатів (Юрій Черевик) та про перспективи освітньої галузі (Людмила Лопата).

Загалом на спільному засіданні постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення, постійної комісії з питань депутатської, оборонно-мобілізаційної, інформаційної діяльності, забезпечення законності та військово-патріотичного виховання, постійної комісії з питань земельних відносин, аграрної політики та екології розглянуто питання:

  • Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Семенівського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2019 рік
  • Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2020 рік
  • Про припинення юридичної особи Брусівська загальноосвітня школа І ступеня
  • Про припинення юридичної особи Новоселицька загальноосвітня школа І ступеня
  • Про припинення юридичної особи Рокитівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
  • Про припинення юридичної особи Дем’янівська початкова школа
  • Про надання матеріальної допомоги
  • Про звернення депутатів Семенівської районної ради
  • Про перспективи освітньої галузі Семенівського району

Пленарне засідання XXXIV сесії Семенівської районної ради VII скликання відбудеться цієї п’ятниці, 26 червня, о 10:00 год. у залі засідань районної ради (селище Семенівка, вул. Незалежності, 44).

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка