b_385_225_16777215_00_images_news_2020_05_zaich_sxyly.jpg

10 липня на Семенівщині презентували проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад «Розвиток туристичної галузі району, як суттєвий фактор соціально-економічного розвитку громад».

Проєкт орієнтований на участь усіх громад району, тому учасники сьогоднішньої зустрічі охопили лише частину об’єктів сфери туризму. Це, зокрема, локації у селах Василівка, Заїчинці та Біляки.

Участь у презентації взяв голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Очільник був сильно вражений краєвидами нашого району, але його надзвичайно стурбував той факт, що ці недоторканні і первозданні землі можуть розорати. Про це голова облради повідомив у соцмережі.

№Село Заїченці Семенівського району, ботанічна пам’ятка місцевого значення «Заїченські схили». Унікальна екосистема! Але, на публічній кадастровій карті Держгеокадастру, в розділі аукціони, ділянки цієї місцевості вже сформовані і виставлені на аукціон!!!… Так що змінилося?», – йдеться у повідомленні Олександра Біленького.

Довідково. Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Заїчинські схили» організована у відповідності до рішення Полтавської обласної Ради депутатів від 28 лютого 1995 року з метою збереження її в природному стані для наукових, культурно-освітніх і естетичних цілей.

Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Заїчинські схили» знаходиться в околицях с. Заїчинці Семенівського району Полтавської області на лівому березі річки Хорол площею 3 га . Основне завдання – збереження ділянки в природному стані для наукових , культурно-освітніх і естетичних цілей.

«Семенівські вісті»
ОКІА «Новини Полтавщини»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+3 # святослав 11.07.2020, 13:55
Детальну інформацію про цей ЗЛОЧИН можна дізнатися у його БЕЗПОСЕРЕДНІХ виконавців - ,,льоні та зазначених сільських рад,, ! Тільки НЕХАЙ вони НЕ БРЕШУТЬ , що ,,вони ні прічом ,, ,,ПРІЧОМ,, та ще й як , як і РДА та райрада , які ,,умили руки,, ,,прі цьому,,і які ніколи ,,нічого не брали,, ! За НОРМАЛЬНОЇ держави , подібного б ніколи не сталося , а якби й сталося , ,,ворам відразу б відрубали руки,,! Яке майбутнє чекає вас з такою владою ..?!
0 # Роза 11.07.2020, 15:35
Все логічно!!! Для того і вводився ринок землі!!!!!!!
+1 # Чорний кіт 13.07.2020, 11:00
Коли на горизонті з'являються гроші - будь що інше з легкістю втрачає цінність. Частина тих, хто при владі матір рідну продадуть за пачку зелених :sad: то що уже про схили говорити

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка