b_385_225_16777215_00_images_news_2020_07_400_0_1595497076-9456.jpg

У Полтаві чоловік, який при затриманні погрожував правоохоронцям гранатою, взяв у заручники полковника поліції.

23 липня у Полтаві о 9:05 год. на вулиці біля будівлі адміністративного суду працівники підрозділів карного розшуку намагалися затримати громадянина, який обґрунтовано підозрюється у незаконному заволодінні транспортними засобами. Під час затримання зловмисник дістав гранату РГД-5, яку погрожував підірвати.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, після переговорів зловмисник обміняв утримуваного працівника карного розшуку на начальника УКР ГУНП в Полтавській області полковника поліції Шияна, із яким поїхав з місця затримання.

Як стало відомо УНІАН від джерел у поліції, Віталій Шиян народився 26 вересня 1976 р. в Кременчуці. Освіта вища – юридична, закінчив Київську Національну академію внутрішніх справ України у 2002 році (правознавство, кваліфікація – юрист). З 1995 року служив у лавах ЗСУ (Крим, морська піхота). На службі в органах внутрішніх справ з 1996 року. Працював у патрульно-постовій службі міліції і ВБНОН Кременчуцького міського управління УМВС. З 2008 року – перший заступник начальника Кременчуцького міського управління УМВС. З 2010 року – начальник Херсонського міськвідділу УМВС. З 2012 року – заступник начальника Київського УБОЗу. З 2013 року – працював у Полтаві начальником карного розшуку, а потім наказом Міністра внутрішніх справ від 8 червня 2015 року був призначений на посаду начальника Семенівського районного відділу УМВС.

Пізніше знову був переведений у Полтаву і дослужився до начальника УКР ГУНП в Полтавській області. Одружений, має доньку. В лавах правоохоронних органів Шиян опинився невипадково – його батько теж працював у міліції. Раніше в інтерв’ю ЗМІ Віталій Шиян заявляв, що зовсім не вважає, що до його кар’єрного зростання доклала руку пані Фортуна – упевнений, що всього досяг власною працею.

Як повідомляв УНІАН, у Полтаві чоловік, який при затриманні погрожував правоохоронцям гранатою, взяв у заручники полковника поліції. Зараз вони їдуть в автомобілі у напрямку Києва, який злочинцеві надали згідно з його вимогами.

www.unian.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

-7 # святослав 25.07.2020, 15:43
А що ,,адміни,, самого ,,демократичного,, сайту , тема ,,дворцового ПЕРЕВОРОТУ ,, ініційована і здійснена МЕРЗОТОЮ у НВК №1 Семенівки - громаді не цікава !? Чи не було команди від ,,хазяїв,, правдиво описати події і попередню роботу обох претендентів на посаду директора однієї з найавторитетніших шкіл району , і як та для чого ,,кинули,, ОЧЕВИДНОГО і ДОСТОЙНОГО нинішнього керівника школи - В.Голодного ?! Здається, ще й ,,іменної,, - імені М.М.Хорунжого ?! Дно ...!!!
-1 # святослав 27.07.2020, 12:10
Горе,освітяни тим,хто ,,кидає весла,,!Ніхто,крім вас , і для вас ! Борітеся - поборете,якщо здатні !
-1 # святослав 27.07.2020, 21:55
,,Заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев: Головний меседж уряду ( БЛАЗНЯ )– в Україні 32 тис. зайвих учителів , яких треба ЗВІЛЬНИТИ ,, !Чому мовчите ,,освітяни,, ..?! Чи вас уже НЕМАЄ у колишньому Семенівському районі , чи думаєте ,якось для вас ,,минеться,, , прогнетеся , промовчите , прогаласуєте , як завжди ?! НЕ ВИЙДЕ , бо надійшла ВАША черга ! Вже - не минеться ! Боріться з цими покидьками - за своє ,,місце під сонцем,, !
-1 # Геннадий 28.07.2020, 10:53
Ты что, гад, против Майдана?! Ты против руководителей нашей страны, которых Майдан выдвинул на руководящие посты?! Это те люди, которые героически уничтожали пешеходные дорожки на Майдане, те. кто бесстрашно бросался под танки в борьбе за Крым, кто хладнокровно уничтожал в Донбассе сепаров - женщин, стариков, детей. Если ты еще хоть раз посмеешь оскорбить этих Героев нации, будешь наказан ! Слава Украине !!!!
-5 # святослав 27.07.2020, 12:17
А відповідь - тиша ! ,,Мовчання ягнят,, - майбутніх ...!Очевидним є те , що ,,ліквідатори району ,, руками своїх ХОЛУЇВ призначили ,,ліквідатора,, НВК №1 , і розставляють ,,угодних,,на передодні місцевих виборів! Які інтереси школи , колективу, дітей , батьків ?! Лише - шкурні, меркантильні інтереси барині та її прислуги , заради того , щоб лишитися біля,,корита,, ! Освіту ,при них,чекатиме повна руйнація і створення колаборантського підрозділу холуїв ! Це - факт !
-2 # Геннадий 27.07.2020, 16:23
Что ты снова свой хобот суешь туда, где ты профан и тупица. Сиди на пенсии и радуйся жизни за то, что тебе, недоразвитому, дали заработать ее, а ты к педагогике никакого отношения не имеешь. Значит, ты занимал чье-то место. Почему об этом не пишешь? Когда будут в Погребняках избирать директора школы, тогда и будешь вякать, а в Семеновку не суйся, плуг неотесаный.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка