b_385_225_16777215_00_images_news_2020_07_5470408D-FE23-4244-9193-F8DCC5D01EDB.jpeg

У час, коли надворі так затишно і тепло, важливо, щоб не лише на приватних територіях було чисто і приємно, а й у зелених куточках селища, на узбіччях доріг і вздовж вулиць. У літню пору погода збирає всіх у лісах, паркових зонах і гаях. Одні мчать на пікніки, інші – на співи й забави.

Питання чистоти селища залежить не лише від комунальних служб чи від організації роботи управлінь, а й від свідомості самих громадян, а в нашому випадку – дітлахів.

На цьому тижні діти, які проживають поблизу заводського парку, зібрались разом, щоб прибрати територію біля клубу, фонтану та самого парку. Гуляючи в цьому місці, ми не завжди отримуємо естетичне задоволення, тому що замість зелених насаджень, чистого повітря чи щебету птахів ми помічаємо в основному бруд, сміття та купи використаної пластикової чи склотари. Спільною працею діти показали, що здатні разом вирішувати місцеві проблеми, та привернули увагу жителів мікрорайону заводу до екології. Хто чим міг допоміг – хто добрим словом, хто рукавицями чи пакетами для сміття. =

Тепер людям буде приємно прийти туди на вихідні – відпочити у затишному і прибраному природному оазисі посеред мікрорайону.

Олена БУГАЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка