b_385_225_16777215_00_images_news_2020_09_IMG_8819.jpg

Соціальна робота з людьми похилого віку, особами з інвалідністю – головна професійна діяльність працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської РДА, спрямована на виявлення громадян, які потребують соціального обслуговування, забезпечення якісного надання соціальних послуг, підтримку, супровід, допомогу та піклування.

Домінуючою формою обслуговування є надання соціально-побутової допомоги відділенням соціальної допомоги вдома. З початку встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, соціальні робітники працюють у посиленому режимі. Усі вони забезпечені засобами захисту в повній мірі, а також ми намагалися максимально в цьому питанні допомогти обслуговуваним за рахунок спонсорської допомоги.

Станом на 1 вересня 2020 року соціальною послугою догляду вдома скористалося 693 особи. На сьогодні у 13 сільських радах району та Оболонській ОТГ 476 осіб користуються послугами 45 соціальних робітників (охоплено 35 населених пунктів району). Приємно, що у ході перевірок якості надання соціальних послуг люди похилого віку, особи з інвалідністю задоволені обслуговуванням та періодичністю надання соціальних послуг. Скарг та зауважень до роботи відділення немає.

Для сталої та якісної роботи працівників терцентру постійно дбаємо про умови праці та їх забезпечення згідно з Типовими нормами безкоштовної видачі спецодягу, спецвзуття, засобів пересування та інших нематеріальних активів.

Так, один раз у три роки (згідно з Нормами) забезпечуємо соціальних робітників взуттям, куртками, робочими сумками та корзинами до велосипедів (останній раз забезпечено у 2017 році).

Цього вівторка, 8 вересня, сім соціальних робітників отримали нові велосипеди (п’ять із них – на фото). Для їхньої роботи вони вкрай необхідні. І це не останні нові велосипеди для наших працівників у цьому році.

Адміністрація терцентру

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка