У середу, 30 вересня, до Семенівки завітав архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір (Бубнюк), щоб освятити місце під забудову майбутнього храму Православної церкви України.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

-1 # святослав 01.10.2020, 19:24
Сумно ! Дуже сумно ! Хто і для кого освячує це місце ?! Безбожна влада , що не живе по Божих заповідях , і байдужа до України , розкольники , які розкололи і зрадили Патріаршу Незалежну , насправді-єдину Українську , національну - УПЦ КП , а не ці філії інших патріархій в Україні , як ця - ПЦУ константинопольського Патріархату ! А де ж ,,прихожани,, цього ,,занедбаного ,,хутора,, ?! Нема ! А Бог то - Є ! І Він там і з тими - де Правда ! Слава Йому і подяка - за ВСЕ !
-1 # drug 02.10.2020, 17:44
«И за каким чертом занесло его на эту галеру?!» (Жан Батіст Мольєр. Комедія «Плутни Скапена») А запитання - Яковичу!
-2 # святослав 03.10.2020, 11:49
То не ,,дощ,, ішов , владико , а ,,плакав ,.Сам Бог ! За вами , за тими грішниками , що поруч з вами , за їхніми ,.ділами,, і занепавшими душами !Що ділите , православні , у своїй Матері Церкві - УПЦ КП , що ділите , в Україні ...?!!! Бог грішників - НЕ ЧУЄ , доки не навернуться ! Ваш Духовний Батько і ваш - Святійший Патріарх Філарет , що дав вам церковне життя та Мати Церква чекають на вас - ,,блудних синів,, !

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка