b_385_225_16777215_00_images_news_2020_11_120929267_2456679511299390_7646501138003042615_n.jpg

Яким би складним та прагматичним не було наше життя, в ньому завжди має бути відкрите вікно для духовної складової.

У контексті цього особливо відрадно, коли творцями прекрасного стають добре знайомі люди. Саме таким для багатьох семенівців є Олександр Косько. І хоча колискою його життя є село з гарною назвою Березоточа на Лубенщині, Семенівка стала для Олександра не лише другою домівкою, а й світлою творчою гаванню.

Тут його поетичний та письменницький талант набув нового звучання, у чарівні барви присульського дитинства чистими струмками влились яскраві відчуття та враження вже дорослого життя. Хоча лейтмотив юних років залишиться, мабуть, назавжди... І це не випадково, бо дитинство наповнило душу хлопця живою енергією, високим творчим натхненням, умінням із звичних буденних кадрів здобувати золотий корінь особливого світосприймання. Певне, велике значення мала родинна атмосфера, адже не лише Саша, а й на рік старший брат Степан, наділені безперечним природним даром, сформувались у помітні творчі особистості.

Тож вихід у світ за добродійного сприяння книги братів Коськів під романтичною назвою «Оксамитові очі Сули» є чудовою нагодою поринути у різноликий світ чуттєвої поезії і життєвої прози авторів.

І хоча наразі вони роз’єднані відстанню (Степан проживає в Латвії), духовні зв’язки надійно бережуть оту особливу енергетику споріднених сердець.

Творчість надає Олександру Коську глибинну внутрішню силу, в якій віра, кохання, печаль, світло, оптимізм... Широка поетична тематика дає можливість заглибитись як у світ особистих почуттів, так і в історичний ракурс.

Безпосередністю, вишуканою простотою, народною мудрістю, широтою людських стосунків, цікавими зустрічами вабить його проза. Творчість братів органічно переплітається, але при цьому виразно зберігається притаманна кожному з них самобутність.

Тож нехай знайомство зі збіркою подарує приємні емоції шанувальникам літературного жанру та прихильникам творчості нашого земляка (це можна стверджувати з повним правом) Олександра Коська. Вона вмістила як знайомі читачам твори, так і ті, що для багатьох стануть приємним відкриттям.

Залишається лише щиро побажати Олександру нових творчих знахідок, щоб бриніло чисте поетичне джерело, а душа прагнула до нових висот!

Знаючи цю людину, просто не можна не захоплюватися його душевним теплом, щирістю, добротою, терпінням! Хай талант відсвічує новими гранями, не підводить здоров’я, радують діти, зростають онуки, в серці ніколи не в’януть квіти найкращих почуттів!

Нехай доля завжди буде прихильною, і не лише на творчому поприщі!

Лідія ГИРЯВА

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка