Цього вівторка, 2 березня, було відправлено у перший рейс в 2021 році уже добре відомий жителям колишнього Семенівського району автомагазин. У перший день свого перезапуску магазин відвідав села Новоселицю, Оболонь та Дем’янівку.

«Повернення автомагазину, це не просто забаганка – це гостра необхідність. Адже наразі питання соціального забезпечення жителів сіл по особливому актуальне. Тому засновник ПСП «Дружба» Сергій Семигреєнко прийняв рішення відновити цей проєкт. Якою б не була державна політика, жителі сіл залишаються в пріоритеті.» - говорить генеральний директор ПП «Торговий дім «Меди Межиріччя» Валерій Книш.

Оновився і асортимент пересувного магазину. Тепер покупцям буде доставлятися власна випічка кафе «Гармонія» (хліб, багети, піца і т.д) у спеціальних термопакетах, що дозволить зберегти свіжість та ароматність випічки максимально довго.

«Наші пайовики уже довгий час запитували про відновлення роботи автомагазину, адже він дає змогу жителям села отримати не лише продукти харчування, а й промислові товари. До того ж, тепер автолавка обладнана морозильною камерою, що дозволить доставляти людям м’ясну продукцію та напівфабрикати власного виробництва: котлети, млинці, голубці і т.д.» - розповідають працівники відділу по роботі з пайовиками Тетяна Міщенко та Жанна Заболотько.

Тетяна КОРНІЙЧУК

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка