До вашої уваги календар ігор (фінальний етап) вищої ліги чемпіонату Полтавської області 2021-го року з футболу.

  • «Стандарт» (Нові Санжари) – Ротань Олексій Петрович
  • «Дружба» (Очеретувате) – Пугачов Олександр Олександрович
  • «КЛФ» (Полтава) – Гринь Артем Юрійович
  • «Інваспорт» (Полтава) – Верещака Олександр Юрійович
  • «Чутове» (Чутове) – Рядних Олександр Миколайович
  • «Велика Багачка» (Велика Багачка) – Недайкаш Віктор Володимирович
  • «Пирятин» (Пирятин) – Плетінь Сергій Миколайович
  • «Лубни» (Лубни) – Гришанович Анатолій Олександрович

Перше коло

1 тур

4 вересня 2021 р. (субота):

  1. «КЛФ» (Полтава) – «Лубни» (Лубни)

5 вересня 2021 р. (неділя):

  1. «Стандарт» (Н. Санжари) – «Чутове» (Чутове)
  2. «Велика Багачка» (В. Багачка) – «Інваспорт» (Полтава)
  3. «Дружба» (Очеретувате) – «Пирятин» (Пирятин)

2 тур

11 вересня 2021 р. (субота):

  1. «Дружба» (Очеретувате) – «КЛФ» (Полтава)
  2. «Пирятин» (Пирятин) – «Інваспорт» (Полтава)
  3. «Чутове» (Чутове) – «Велика Багачка» (В. Багачка)
  4. «Лубни» (Лубни) – «Стандарт» (Н. Санжари)

3 тур

18 вересня 2021 р. (субота):

  1. «Стандарт» (Н. Санжари) – «Пирятин» (Пирятин)

19 вересня 2021 р. (неділя):

  1. «Велика Багачка» (В. Багачка) – «Дружба» (Очеретувате)

КУБОК матч-відповідь: «Чутове» (Чутове) – «КЛФ» (Полтава)

«Лубни» (Лубни) та «Інваспорт» (Полтава) – команди вільні від ігор

4 тур

25 вересня 2021 р. (субота):

  1. «КЛФ» (Полтава) – «Велика Багачка» (В. Багачка)
  2. «Інваспорт» (Полтава) – «Стандарт» (Н. Санжари)
  3. «Дружба» (Очеретувате) – «Лубни» (Лубни)
  4. «Пирятин» (Пирятин) – «Чутове» (Чутове)

5 тур

3 жовтня 2021 р. (неділя):

  1. «Пирятин» (Пирятин) – «КЛФ» (Полтава)
  2. «Чутове» (Чутове) – «Дружба» (Очеретувате)
  3. «Лубни» (Лубни) – «Інваспорт» (Полтава)
  4. «Стандарт» (Н. Санжари) – «Велика Багачка» (В. Багачка)

6 тур

9 жовтня 2021 р. (субота):

  1. «КЛФ» (Полтава) – «Стандарт» (Н. Санжари)
  2. «Інваспорт» (Полтава) – «Дружба» (Очеретувате)
  3. «Чутове» (Чутове) – «Лубни» (Лубни)

«Велика Багачка» (В. Багачка) та «Пирятин» (Пирятин) – команди вільні від ігор

Друге коло

7 тур

17 жовтня 2021 р. (неділя):

  1. «Лубни» (Лубни) – «КЛФ» (Полтава)
  2. «Чутове» (Чутове) – «Стандарт» (Н. Санжари)
  3. «Інваспорт» (Полтава) – «Велика Багачка» (В. Багачка)
  4. «Пирятин» (Пирятин) – «Дружба» (Очеретувате)

8 тур

23 жовтня 2021 р. (субота):

  1. «КЛФ» (Полтава) – «Дружба» (Очеретувате)
  2. «Інваспорт» (Полтава) – «Пирятин» (Пирятин)
  3. «Велика Багачка» (В. Багачка) – «Чутове» (Чутове)
  4. «Стандарт» (Н. Санжари) – «Лубни» (Лубни)

9 тур

31 жовтня 2021 р. (неділя):

  1. «Пирятин» (Пирятин) – «Стандарт» (Н. Санжари)
  2. «Дружба» (Очеретувате) – «Велика Багачка» (В. Багачка)

«Чутове» (Чутове), «КЛФ» (Полтава), «Лубни» (Лубни) та «Інваспорт» (Полтава) – команди вільні від ігор

10 тур

6 листопада 2021 р. (субота):

  1. «Велика Багачка» (В. Багачка) – «КЛФ» (Полтава)
  2. «Стандарт» (Н. Санжари) – «Інваспорт» (Полтава)
  3. «Лубни» (Лубни) – «Дружба» (Очеретувате)
  4. «Чутове» (Чутове) – «Пирятин» (Пирятин)

11 тур

14 листопада 2021 р. (неділя):

  1. «КЛФ» (Полтава) – «Пирятин» (Пирятин)
  2. «Дружба» (Очеретувате) – «Чутове» (Чутове)
  3. «Інваспорт» (Полтава) – «Лубни» (Лубни)
  4. «Велика Багачка» (В. Багачка) – «Стандарт» (Н. Санжари)

12 тур

20 листопада 2021 р. (субота):

  1. «Стандарт» (Н. Санжари) – «КЛФ» (Полтава)
  2. «Дружба» (Очеретувате) – «Інваспорт» (Полтава)
  3. «Лубни» (Лубни) – «Чутове» (Чутове)

«Велика Багачка» (В. Багачка) та «Пирятин» (Пирятин) – команди вільні від ігор

Початок матчів: вересень – 17:00 годю, жовтень – 16:00 год., листопад – 15:00 год.

* За домовленістю обох команд та за згодою АФП, час та дату може бути змінено.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка