25 вересня в Очеретуватому святкували День села. Гуляли очеретуватці та гості села цього дня з розмахом: з кашею, шашликами, дитячими атракціонами та, звісно, святковим концертом.

У місцевому Будинку культури (завідуюча Світлана Одновол) відбулося урочисте дійство, яке підготували Тетяна Ритченко та Валентина Беркало, а ведучими були Олег Солод і Тетяна Крупич. Привітали присутніх зі святом Семенівський селищний голова Людмила Милашевич і голова ради ветеранів села Катерина Клименко.

Розважали громаду гурт «Барви» (с-ще Семенівка), жіночий ансамбль «Калина» (с. Очеретувате), народний театральний колектив «Весела сімейка», учні Очеретуватської школи, вихованці дитсадка «Перлинка», а також Світлана Бичова з м. Кременчук, яка тридцять років тому брала свої перші ноти саме на очеретуватській сцені.

Народні умільці представили на виставці вироби декоративно-прикладного мистецтва. Свої експозиції представили Валентина Місюкевич, Валентина Дерієнко, Надія Сімонькіна, Леся Єлагіна, Тетяна Овчаренко, Наталія Мартиненко та учні школи. Символічні подарунки отримали від організаторів наймолодші та найстарші жителі Очеретуватого, а також подружжя Людмили Михайлівни і Володимира Борисовича Колмакових на честь їхнього золотого весілля.

День села Очеретувате відбувся завдяки підтримки ПСП «Дружба» (генеральний директор С. В. Семигреєнко) та торгової фірми «SV». Організатори також дякують Аллі Шкіль та Ларисі Шевченко за смачне частування.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка