b_385_225_16777215_00_images_news_2017_detektor.jpg

Нещодавно ознайомився із дописом у соцмережах одного з народних депутатів України стосовно його «неоціненного» вкладу у розвиток Кременчуцького району, але дещо не зрозумів і хотів поділитися з людьми, яким не байдужа доля нашої територіальної громади.

Разом із колегами по фракції «Слуга Народу» в Семенівській селищній раді заявляємо, що викладені тези у пості народного депутата України, зокрема: «Вкотре, за ініціативи нашої команди було виділено кошти із державної субвенції для заходів щодо соціально-економічного розвитку Кременчуцького району. Після численних звернень виборців було виділено додаткове фінансування, зокрема, на реконструкції для Глобинської ТГ у розмірі

10 900 000 грн Свято-Михайлівського скверу та для Семенівської ОТГ 6 000 000 грн нежитлової будівлі кінотеатру під центр дозвілля» – є неправдивими, або фейковими.

Відповідально заявляємо, що у травні цього року ми звернулися до народного депутата України, очільника Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександра Трухіна з пропозицією щодо виділення фінансування із державного бюджету на реконструкцію кінотеатру (с-ще Семенівка) під Центр дозвілля. Крім цього, механізм фінансування та реалізація вказаного проєкту постійно обговорювались на робочих зустрічах із керівництвом Семенівської селищної ради та під час масових заходів (28.06.2021 р.).

На нашу думку, факти, викладені у пості народного депутата України Олексія Мовчана, не відповідають дійсності та носять розважальний характер.

Артем ДАЦЕНКО,
депутат Семенівської селищної ради

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+3 # Геннадий 30.12.2021, 11:57
Тема реконструкции семеновского кинотеатра звучит уже более 10-и лет. Кто только не пиарился на этом. Теперь еще и семеновские зеленые решили прилепиться к этому делу. Сделайте что-нибудь для людей, а не только для своего благосостояния! А то взяли в привычку заползать на чужом труде в халявное корыто. Пускай ваш киевско-криворожский велосипедист поможет. Прибыль от одного концерта квартала и в Семеновке центр досуга будет.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка