b_385_225_16777215_00_images_news_2022_tarapunec.jpg

Учителю музики та співів Степанівської школи, ветерану педагогічної справи та галузі культури Івану Васильовичу Тарапунцю 31 липня виповнюється 85 ювілейних років.

Іван Васильович, маючи великий музикальний хист, закінчив курси баяністів у м. Кременчук, потім університет мистецтв по елементарній теорії музики, а також Олександрійське культосвітнє училище за спеціальністю «клубний працівник і керівник духового оркестру».

У сільському клубі створив прекрасний духовий оркестр, була хор-ланка, чоловічий ансамбль, діяли музичні гуртки, драматичний гурток, вражали співочою майстерністю гурти «»Обрій» і «Бурімчанка». Талановитий музикант працював у Степанівській і Бурімській школах учителем музики, співів і малювання, у Степанівському та Бурімському клубах, у дитячому садку – музичним керівником. Іван Васильович 55 років пропрацював художнім керівником у клубі. Його талант оцінили люди і держава. За багаторічну сумлінну працю і професійну майстерність, ініціативність та відданість справі виховання талановитих дітей має урядові нагороди – медалі, Ветеран праці, різні відзнаки, за вагомий особистий внесок у розвиток культури на селі, участь у культурному житті рідного краю, багаторічну творчу діяльність, розвиток та пропаганду музичного мистецтва має більше 50 грамот. Тричі виступав у Києві в Палаці «Україна» як гармоніст та з троїстою музикою. Кожний рік брав участь у мистецьких заходах на Сорочинському ярмарку, районних концертах, святах, брав участь у святкуванні Дня села, виступав разом зі своїми талановитими онуками.

Так, я учениця-відмінниця Степанівської школи, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А. С. Макаренка, граю на баяні, моя донька теж грає на баяні. Учень-випускник Степанівської школи Андрій Мацківський, добре засвоївши науку свого вчителя і маючи музичний хист, закінчив Гадяцьке культосвітнє училище за спеціальністю «керівник духового оркестру», працював директором Іванівського сільського клубу. Учениця Івана Васильовича Алла Ковтунович теж закінчила Гадяцьке культосвітнє училище, має співочий талант.

Учні школи згадують, як працював духовий оркестр, як оволодівали музичним мистецтвом під керівництвом свого талановитого, фанатично закоханого в музику вчителя Івана Васильовича Тарапунця.

Із нагоди 85-річного ювілею друзі, жителі с. Степанівка, випускники школи шлють вітання талановитому, інтелігентному, порядному імениннику.

Шановний Іване Васильовичу!
Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, що живе серед людей,
Усі найкращі квіти
Даруєм Вам у цей святковий день.
Від щирого серця бажаєм здоров’я,
Без нього не милі всі інші діла,
В здоров’ї багатство, і радість, і сила,
А більшого щастя на світі нема.
Зичимо миру і злагоди світлої в хату,
Хай обминають болі й тривоги,
Стелиться благополучно життєва дорога,
І щоб роки смутку не несли,
Очі Ваші радісні були.
Бажаємо від людей – поваги,
Від учнів – шани, яку за Вашу роботу роки принесли.

Із повагою учениця-випускниця Степанівської школи Ольга КУЛИК

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка