Для здійснення вчасної оплати за послугу з газорозподілу ПрАТ «Кременчукгаз» надсилає рахунки побутовим споживачам через VIBER та SMS-повідомлення.

Це аналог колишніх паперових квитанцій, які раніше розносили по домівках наші контролери. ВСЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЯК І РАНІШЕ! Ми просто нагадуємо про оплату.

Хто не отримує розсилку, побачить свій рахунок за газорозподіл при оплаті у Приват24, або безпосередньо у касі банку оффлайн.

Як наголосили в Департаменті обліку природного газу ПрАТ «Кременчукгаз», споживачі мусять пам’ятати, що оплата за розподіл газу здійснюється в поточному місяці, згідно з «Типовим договором розподілу природного газу» (розділ VI, п.6.6):

«Оплата вартості послуги з розподілу природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем, який є побутовим, до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу, на підставі рахунка Оператора ГРМ».

Тобто відмінністю послуги з газорозподілу є те, що оплата за неї нараховується не за підсумками місяця (як для решти комунальних послуг), а наперед – в поточному місяці, коли діє послуга. Отже в липні споживачі сплачують за липневий газорозподіл (не за минулий місяць, як, наприклад, за воду чи тепло), а в серпні сплачуватимемо за серпень.

Із положеннями Типового договору можна ознайомитися на сайті ПрАТ «Кременчукгаз» у розділі «СПОЖИВАЧАМ»/«НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО РИНКУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ» – https://kgaz.com.ua/for-clients-documents-gas-market/

Додамо, що ПрАТ «Кременчукгаз» – це Оператор ГРМ.

Підприємство здійснює низку функцій, серед яких, крім обліку газу, є ще й експлуатація та обслуговування тисяч кілометрів газопроводів, десятків розподільчих пунктів та шаф, численних приладів та лічильників.

ПрАТ «Кременчукгаз» також утримує аварійно-диспетчерську службу, а головне – здійснює безпечне та безперебійне постачання природного газу населенню, підприємствам і установам.

Нагадуємо, що всі контакти для зв’язку з нами знаходяться на сайті ПрАТ «Кременчукгаз» у відкритому доступі. https://kgaz.com.ua/emergency/

Користуйтеся електронними сервісами – БЕЗ ЧЕРГ, НЕРВІВ І ПОЇЗДОК В ІНШИЙ КІНЕЦЬ МІСТА!!!

Ми намагаємося допомогти кожному, хто звертається. Розкажіть, будь ласка, про це близьким.

ТОВ «КГ ГРУП» (тел. 097-715-42-36, www.facebook.com/kggrup)

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка