b_385_225_16777215_00_images_news_2022_IMG_20220719_103300.jpg

Всесвітня продовольча програма – це гуманітарний напрям роботи Організації Об’єднаних Націй. За її допомоги населенню усього світу надають продукти харчування. Українські регіони, які нині потерпають від російської агресії або були звільнені від окупації, є пріоритетними областями для такої підтримки.

Один харчовий набір — це 17-ти кілограмова коробка з продуктами. В ній макаронні вироби, рис, консерви, а також олія. ООН передає продуктові набори у Українські регіони, які нині потерпають від російської агресії, а вже на місцях волонтери доставляють їх людям. За останній час такі продовольчі набори отримали більше 2млн. Українців.

19.07.2022 року в рамках реалізації Всесвітньої продовольчої програми ООН по ініціативі представників церкви «Жива надія» спільно з членами Асоціації людей з обмеженими можливостями Семенівської ТГ були доставлені продуктові набори до місць проживання 100 особам з числа найвразливіших верст населення громади: особам з інвалідністю, одиноким людям похилого віку, ВПО.

Пресслужба асоціації

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка