b_385_225_16777215_00_images_news_2014_the_life_of_semenivka_PM266image002.jpg

Напередодні Дня Збройних сил України в Семенівському НВК №1 пройшла зустріч школярів з бійцями антитерористичних операцій, які гідно представляють Семенівський райвідділ міліції. Серед запрошених бійців були і захисники-добровольці та контрактники, а головне те, що ці хлопці є вихованцями та випускниками цієї школи. «А ми тую славу збережемо!». Під таким гаслом пройшов захід. Вихованці закладу та гості з цікавістю слухали ведучих та захисників нашої Батьківщини, які поділилися свіжими кадрами подій буремного сходу. За словами працівника міліції Олексія Шевченка – «ми українці, ми патріоти і гідні сини неньки України, мені приємно бачити вас усіх в цьому залі і головне  я хочу, щоб якнайшвидше запанував мир та спокій у ваших серцях та домівках і ви ніколи не знали війни».

Під час виконання патріотичних пісень у багатьох на очах бриніли сльози, адже Україна переживає тяжкі часи сьогодення. Учнями школи були зачитані вірші про війну, авторами яких є самі ж вихованці закладу. Листи матері від солдата від яких перехоплював подих навіть у дорослих. В цей день згадали і всіх небайдужих людей, волонтерів, активістів, які немалий вклад зробили і роблять для наших бійців земляків. На сам кінець зробили фото на згадку та подякували організаторам за проведений урок.

Ніна Ярошенко,
Семенівський РВ УМВС України в Полтавській області

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # святослав 11.12.2014, 22:07
Ця школа провела багато щирих і прекрасних патріотичних заходів ! Очевидно що в ній дійсно зростають юні патріоти - гідна заміна совково-гречаному поколінню ! Слава юним ! Слава молодим патріотам України і надії Семенівського краю !

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка