Дбає про землю і людей

В усі часи напружена хліборобська пра­ця була і залишається визначальною скла­довою розвитку держави, запорукою про­цвітання. З давніх-давен Україна славить­ся добрими, талановитими та працьови­тими людьми. Такою людиною, Людиною з великої букви, є Балюк Іван Махтейович – заслужений працівник сільського госпо­дарства України, Герой України, директор приватно агрофірми «Україна» Великобагачанського району Полтавсько області.

Це вмілий керівник і дбайливий господар, чуйний і небайдужий до потреб оточую­чих. Скільки добрих справ на рахунку Івана Махтейовича, всіх не перелічити. Уже ба­гато років Балюк І. М. надає допомогу Біляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів: це і водопо­стачання школи, неодноразове надання транспорту для підвезення палива, техні­ки для завантаження палива в склад, забезпечення харчування учнів школи, щорічні новорічні подарунки, придбання му­зичного центру. В приміщенні школи від­крито дитячий садок. Приватною агрофі­рмою «Україна» виділено кошти на ремонт ігрової, спальної кімнат, встановлено обладнання санітарного вузла дитячого са­дочка. Балюка Івана Махтейовича шану­ють і поважають учні й працівники школи. Він є почесним гостем на шкільних свя­тах. Небайдужий Іван Махтейович і до по­треб жителів села. Завжди надасть поси­льну допомогу тому, хто потребує. Аг­рофірмою «Укра на» організовується ме­ханізоване очищення доріг від снігу взи­мку, за потреби надається допомога в організації ритуальних обрядів.

Шановний Іване Махтейовичу! Ваші пра­цьовиті руки, природна мудрість, невси­пуща працездатність, багатий досвід жи­влять сьогодні українську ниву. Хай і на­далі рясно колосяться щедрими врожая­ми ваші поля, хай утілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідно України та піднесення добробуту всього укра нського народу. Хай обходять Вас сто­роною природні стихії, а Ваша родина живе у сімейному затишку, щасті, благо­получчі та при доброму здоров’ї. Нехай ниви щедро буяють, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Зі святом працівників сільського господарства Вас, шановний Іване Махтейовичу, і всіх пра­цівників ПАФ «Україна» та працівників сільського господарства!

Із шаною п повагою педагогічний та учнівський колективи Біляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # святослав 11.12.2014, 21:57
Особлива подяка Івану Махтейовичу - за величезну волонтерську допомогу нашим воїнам на фронті , високу громадянську і державницьку позицію , підтримку патріотів України ! Героям Слава !
0 # Злидня 11.12.2014, 22:00
Підтримую, велика йому подяка!Святославе, прошу, прокоментуйте статтю про вашого товариша Пустовгара.Розділ новини 4 сторінка остання новина.Дуже цікава ваша думка. ;-)
0 # Злидня 11.12.2014, 22:00
А!Забула!Героям Слава !

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка