b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_DSCN6937.jpg

Видавничий центр «Перлина» започаткував Всеукраїнський проект «Майбутнє України – талановиті діти», метою якого є виявлення і підтримка талановитої молоді, обдарованих дітей, а також створення серії унікальних книг, сторінки яких сяятимуть розмаїттям дитячих талантів. Дітям з усіх куточків країни надається можливість представити свої роботи, творчі здобутки, досягнення та успіхи в різних напрямках розвитку, презентувати себе як цікаву особистість та свій регіон. Проект існує вже 4 рік. За цей час імена найталановитіших потрапили до видань у 11 областях України. Організатори впевнені, що участь у проекті надихає молодь до саморозвитку, а це запорука щасливого майбутнього всієї нації. Тож, відбираючи таланти, намагалися охопити різні сфери – спорт, літературу, живопис, хореографію, музику, декоративно-прикладне мистецтво.

8 лютого в приміщенні Полтавського міського Будинку культури відбулася презентація книги «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти». У ній розповідається про успіхи і досягнення понад 220 талановитих дітей віком від 4 до 20 років та досвідчених педагогів Полтавщини. b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_DSCN6974.jpgСеред юних обдарувань і учениця 9 класу Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого Анастасія Новохатько, якій пощастило взяти участь у цьому проекті, завдяки фінансовій підтримці засновника ПСП «Дружба» Сергія Семигреєнка та ради сільськогосподарських товаровиробників району.

Генеральний директор ВЦ «Перлина» Вікторія Шеремета особисто вручила нашій Анастасії книгу, диплом учасника та статуетку. У виданні вміщено інформацію про діяльність провідних педагогічних, мистецьких, спортивних колективів області. Книга знайде своїх читачів у навчальних закладах області, а також у бібліотеках міста Полтави.

Алла Прудка

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка