b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1220019.jpg

Народна мудрість говорить, що перший млинець завжди грудкою. Заперечить цьому може новостворений проект «Автомагазин», який здійснив свої перші виїзди за маршрутами району. Звісно ж, ми розуміємо, що будь-який проект не ідеальний на 100%, його потрібно постійно вдосконалювати. Нагадаємо, що автором та ідейним натхненником проекту є Сергій Семигреєнко, засновник ПСП «Дружба» та голова ради сільськогосподарських товаровиробників району, керівник та реалізатор проекту в життя – Валерій Книш, заступник керівника ПСП «Дружба».

4 березня відбувся перший виїзд магазину на колесах у складі Олександра Приходька, заступника керівника ПСП «Дружба» по земельних питаннях, Жанни Заболотько, заступника головного бухгалтера ПСП «Дружба», Галини Петросян, контролера ПСП «Дружба», Володимира Суткового, підприємця b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1210987.jpgта Віри Міхно, старшого менеджера «Автомагазину». Водій «Автомагазину» – Анатолій Тютюнник. У досить короткому, але хвилюючому та приємному заході з нагоди першого виїзду на маршрут взяли участь керівник ПСП «Дружба» Андрій Колісник, заступники керівника ПСП «Дружба» Сергій Парнюк та Тетяна Лисенко.

Незважаючи на погодні умови, «Автомагазин» виїхав згідно заданого маршруту та відвідав села Вербки, Герасимівка, Устимівка, Єгорівка, Чапаєвка. Сільські жителі з радістю зустрічали новинку. Широкий асортимент, помірні ціни якісної продукції, що постачається від виробника прямо до споживача, задовольнила гостей магазину. У ході торгівлі також були враховані побажання, пропозиції та замовлення від жителів. Крім того, були введені пайові книги, це одне із ноу-хау програми, яка дає змогу вести безготівковий розрахунок.

– Хороше починання, вигідне як для пайовиків, так і для орендарів. – одноголосно зазначають жителі Єгорівки. – Проект корисний, вдалий та успішний. Маємо надію, що ми й надалі зможемо бачити в селі автомобіль із продуктами. Але хочеться бачити значно більший асортимент товарів.

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1220029.jpg– У наш час мало хто піклується про сільських жителів, та й нас пенсіонерів», – говорить жителька села Вербки Катерина Сова. – Чула про «Автомагазин», було цікаво, а сьогодні без виїзду в райцентр придбала необхідні товари, дуже зручно. Велику вдячність висловлюю Сергію Васильовичу та Валерію Євгеновичу за їхню турботу про людей села.

Маємо перші результати роботи «Автомагазину», і можемо з упевненістю сказати, що автори проекту рухаються у правильному напрямку. Звичайно, ще є до чого прагнути. Та керівники проекту налаштовані оптимістично. «Ми не можемо бути байдужими до жителів сільської місцевості», – запевняють вони. Свою готовність до цього підтверджують тим, що будуть ураховувати побажання клієнтів свого проекту й постійно вдосконалювати його: розширювати асортимент товарів, запроваджувати гнучку систему знижок, вирішувати земельні питання, надавати юридичну консультацію та інше. Сподіваємось, що все вийде, і побажаємо удачі в усіх починаннях!

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1220039.jpg

Михайло Погрібний
Ігор Манжос

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка