b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_operacia_vizit2.jpg

На території Семенівського району тривають заходи по відвідуванню помешкань громадян дільничними інспекторами міліції. Це не просто чергове відпрацювання – це робота, яку дільничні інспектори міліції Семенівщини проводять щодня. Адже, вони міліціонери, найбільш наближені до населення. «На своїй дільниці вони представляють усі служби, забезпечуючи охорону громадського порядку, безпеку громадян, попереджаючи і розкриваючи злочини», – говорить начальник сектору дільничних інспекторів Семенівщини Олександр Лут.

Дільничні вручають населенню візитні картки з інформацією про місце розташування опорного пункту, часи прийому громадян, свої контактні номери телефонів.b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_operacia_vizit1.jpg Також міліціонери роздають пам'ятки на правову тематику, щоб люди знали, до кого можна звернутися у тій чи іншій ситуації, надають практичні поради, як уберегти помешкання від крадіжки майна, не стати жертвою грабіжника. Також дільничні ведуть роз'яснювальну роботу стосовно ускладнень суспільно-політичної ситуації в державі.

Особливу увагу дільничні приділяють відвідуванню помешкань одиноких пенсіонерів для попередження скоєння у відношенні них злочинів та інших правопорушень. З літніми людьми дільничні інспектори проводять бесіди профілактичного характеру. Ще одним завданням дільничних під час обходу помешкань громадян є виявлення осіб, які зловживають спиртними напоями, наркотичними засобами, порушують громадський порядок або схильні до насильства в сім'ї.

Ніна ЯРОШЕНКО,
Семенівський РВ УМВС України в Полтавській області, mvs.gov.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 08.09.2014, 18:54
Руслан (на фото знизу) дійсно нормальний дільничний. Справу свою знає і робить по совісті.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка