Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi2.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi2.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi1.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi1.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi3.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi3.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi4.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Zaichyntsi/zaichyntsi4.JPG'
zaichyntsi2.jpg

Літо-літечко веселе, Щастя й радості пора! Відпочинку гомінкому Вся радіє дітвора! З 2 по 20 червня учні початко­вих класів Заїчинської загально­освітньої школи оздоровлювалися у пришкільному таборі «Зернят­ко». Пролунали фанфари, девізи, клятви вічної дружби, заклики до миру. Почалося, на перший по­гляд, буденне життя табору, який малюки вже здавна кличуть по-домашньому «майданчиком». Щодня зустрічали на порозі ді­тей вихователі К. Б. Мазанько, Л. Д. Бутко, В. М. Новохатько, Л. Г. Журавська. Вони проводили цікаві бесіди, розповіді, захоплю­ючі конкурси, ігри.

Поснідали смачненько, подякували кухарю О. М. Мойсі і мерщій на шкільне подвір'я, адже саме тут відбува­ється найцікавіше. Жителі села ди­вуються: «Що це?» Адже шкільний двір прикрашають кольорові хус­тки: десь на видному місці, десь у схованці, подалі від очей. І гала­сливе дитяче товариство вихо­дить на пошуки головного скар­бу у грі «Хустинкове містечко». Усе на полі по-справжньому: кар­ти, пастки, важкі завдання. Про­ведено також конкурси українсь­кої пісні та вишиванки, «Міс Майданчик-2014». Звучали українські мелодії та твори українських поетів, а також складені саме для нашого табору вірші. Переможцями стали Альона Дем'яненко та Маргарита Ракович. Їх виступи набрали найбіль­ше оплесків підтримки гля­дачів. Згуртувала дитячий колектив і проведена на­шим шкільним психологом С. Я. Дзюбан гра «Квест». Тут діти потрапляли в такі ситуації, де без підтримки команди не подолати пе­решкоди. Нагорода не забарилася. Викохана у дружбі ріпка легко піддалася учасникам дійства, а солодкі сюрпризи були найсмач­нішими, бо здобуті разом, коман­дою. Емоції били через край і під час виграшу, і під час поразки. Але все закінчувалося у дружньому колі, коли всі заморені, але щас­ливі, слухали цікаві казки, пере­глядали мультики, ділилися вра­женнями. А на наступний день усе починалося знову з нових ідей та перемог, з чистенького класу, про який дбала працівни­ця І. І. Стратулат.

zaichyntsi1.jpgХотілося б сказати щирі сло­ва подяки нашим чуйним спо­нсорам-меценатам. Це фермер В. В. Матвієнко, приватні підприємці Т. Г. Зубенко, І. А. Бобрик, Ф. С. Троценко, Л. О. Куцовол, Н. М. Гошко. Завдяки цим небай­дужим людям школярі отримали призи, інвентар для проведення конкурсів та ігор, а перед закрит­тям табору захопливу поїздку до районного центру. Екскурсія вда­лася на славу. Побували в район­ному музеї, де всіх зустрічала наша землячка Л. В. Мазанько. ЇЇ цікаві змістовні розповіді, пояс­нення допитливі малята слухали, затамувавши подих. Скільки пі­знавальних фактів почули діти тут. Особливо сподобалося їм розгля­дати предмети старовини: одяг, побутові речі. Тож дякуємо вам, люди великої світлої душі! Завдяки вам у дитя­чих серцях залишаються незабутні спогади про дитинство. Дитинст­во, яке до нас, дорослих, приходить зараз лише у снах, і ми прокидає­мося щасливі від того, що воно було. Було мирне і безхмарне, без зай­вих клопотів і проблем. Дай же, Боже, щоб і наші дітлахи через довгі роки прокидалися з відчут­тям безмежного щастя, бо насни­лося воно – мирне, казкове, золо­те дитинство...

zaichyntsi3.JPGzaichyntsi4.JPG

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка