b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Sport_11045490_1587032058204002_2724526357113055404_n.jpg

Семенівщина славиться своїми спортивними досягненнями. Нині в районі найпопулярнішими є командні види спорту – футбол, волейбол, баскетбол. Набирають оберти настільний теніс, більярд, дзюдо. Спорт – це модно, спорт – це корисно. Багато семенівців ще змалечку займаються спортом. Саме тому виховує наша земля міцних духом і тілом людей та по-справжньому професійних спортсменів. Про бодібілдинг більшість жителів району чули хіба що з телерепортажів, та мало хто знає, що наш земляк є бронзовим призером Кубка України з пляжного бодібілдингу 2015 року. Тож наш співрозмовник – Микита Чигринець із Семенівки.

– Працюю в Києві персональним тренером. Це відповідальна професія, адже потрібно бути прикладом для своїх підопічних. Через це з кожним роком намагаюсь бути все кращим та кращим. Заняття сильно дисциплінують та допомагають упоратися з будь-якими життєвими ситуаціями. Займатися у тренажерному залі полюбляв із дитинства, але для серйозних занять завжди чогось не вистачало. В університеті вдалося більше дізнатися про режим та систему тренувань, без яких результату не досягти. Там же і з’явилися перші вагомі здобутки, та не завжди вдавалося їх утримати. Для цього вимагається велика концентрація, дисципліна та стабільність. Головне – бажання, і тоді все вийде.

– Розкажи про своє становлення як спортсмена.

– У шкільні роки намагався регулярно займатися спортом, але з різних причин не завжди виходило. Були комбіновані тренування, в основному в силовому форматі, зі штангою та гантелями, інколи – просто турнік чи бруси. Також, починаючи з 5 класу, постійно грав у баскетбол, завжди брав участь у змаганнях і завжди разом із командою вигравав призові місця районного рівня. Звичайно ж, комбінував баскетбол із силовими вправами. Не забував і про інтелектуальні види спорту – грав у шахи. Далі – навчання у Полтавському національному педагогічному університеті на факультеті фізичного виховання, де й розпочав посилені тренування із більш досвідченими спортсменами. Незважаючи на юні роки та потяг до відпочинку, завжди вів боротьбу із собою, щоб більше часу приділяти саме спорту.

– У чому полягають особливості твоєї професії?

– Моя професія – це робота з людьми, які приходять у фітнес-клуб із різними цілями: від покращення самопочуття до набору м’язової маси чи зменшення відсотка жиру до мінімуму. І у відповідності до стану людини, її здоров’я, рівня підготовки, починаю з нею працювати, підбираючи індивідуальну методику. У мене багато досягнень у роботі тренера, адже багатьом змінив життя на краще. Я з гордістю можу сказати, що робота фітнес-інструктором стала частиною мого життя. За свого спортивного життя виконав норматив кандидата у майстри спорту по жиму лежачи. Разом із бодібілдингом ще займаюся й силовими видами спорту, такими як пауерліфтинг.

– Микито, розкажи детальніше про змагання, на яких ти досяг такого високого результату в своїй кар’єрі.

– Пляжний бодібілдинг або «фізікмодель» стає популярним, тому що сучасні люди все більше прагнуть до стрункості та хочуть бути максимально пропорційними і функціональними. Бодібілдинг – це побудова гарного тіла, яке характеризується великими проробленими м’язами з мінімальним відсотком жиру. У пляжному бодібілдингу учасники виступають у шортах, ніби імітуючи максимально красиве тіло у літній період. У цьому випадку в меншій мірі оцінюються розміри, у більшій – пропорції м’язів та рельєф. Цієї весни я вирішив підготуватися саме до пляжного бодібілдингу. Тренування у мене тривають увесь рік, та останні 2 місяці готувався більш наполегливо, адже, окрім силових занять, багато уваги приділяв кардіотренуванням та дієті, що є не менш важливим. Кубок України з пляжного бодібілдингу за версією Всесвітньої Федерації бодібілдінгу, фітнесу та атлетизму (WBPF) проходив 23 травня у місті Київ. Чоловіки номінації «фізікмодель» виступають загримованими, у шортах, босоніж, в одному порівняльному раунді в чотирьох обов’язкових позах: двох бічних, передньої і задньої – для оцінки пропорцій, симетрії і якості підготовки. У категорії +175 см, у якій я брав участь, було 30 учасників, і в дебютному виступі мені вдалося зайняти ІІІ місце. Результатом дуже задоволений. Маю намір і надалі брати участь у змаганнях та покращити це досягнення.

– У чому, на твою думку, полягає секрет здорового тіла?

– На мою думку, здоровий організм – це результат збалансованого розвитку тіла та розуму в систематичному режимі. І звичайно ж, це повний контроль харчування та відпочинку. Особисто мій девіз по життю – ніколи не зупинятися на досягнутому, а завжди прагнути до кращого і йти тільки вперед. Побажав би усім знаходити час на своє здоров’я та фігуру, тому що за результатом криється вічне щастя, яке не отримати за швидкоплинними радощами.

 

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка