14 травня Крива Руда зустрічала учасників екологічного фестивалю «Лель». Це вже сьомий фестиваль. Яким він був? Прогноз справдився. Ішов дощ. Але учасники все прибували. Ошатний Криворудський Будинок культури вмістив усіх учасників і глядачів. А їх прибуло немало. Участь взяли 37 колективів і солістів, 11 народних умільців, які представляли свої роботи. Скільки талановитих людей на Полтавщині! Кожного року відкриваємо нові таланти. Присутні переглянули відео та презентації про Криворудський дендропарк, миттєвості минулих фестивалів та презентації книги «Парк, посаджений з любов’ю», яку зробила О. М. Байрак.
Зранку гостей зустрічав зразковий духовий оркестр «Гусарики» Гриньківського Будинку культури Глобинського району. Виступав і наш духовий оркестр «Квітограй» Семенівської дитячої музичної школи. Справжнім відкриттям VІІ фестивалю став Володимир Раковський, учитель із Полтави. У доробку його 800 авторський пісень. У номінації «Кращий авторський вірш» переміг учень Криворудської школи Рувим Семенов.
Найбільш яскраво були представлені народні пісні лауреатами, народними ансамблями «Журавка», «Криниченька», «Подоляни», були колективи з Новоселиці, Бабичівки, Устимівки. Кращими у цій номінації стали: ансамбль «Надія» Семенівської районної організації інвалідів, тріо із Бабичівки та Марія Василівна Гончаренко з Новоселиці. Яскравим був виступ місцевого ансамблю «Берегиня». У номінації «Краща естрадна пісня» виступали талановиті та добре підготовлені вихованці Семенівської дитячої музичної школи (педагоги Ж. В. Ковальчук та В. О. Самбур). Переможцями стали Вікторія Проскурня та дует «Сестри», народний вокальний ансамбль «Горицвіт» с. Радалівка та Володимир Волощенко з Кривої Руди. Найважче журі на чолі з П. П. Сливкою було визначити переможців у «Містечку Майстрів». Тут один виріб кращий за інший. Переможцями стали Т. В. Демиденко, Т. В. Ващенко, Н. О. Крюк, Л. В. Дзюба, С. В. Шведь, Р. В. Надточій, М. В. Божко. Як завжди, всі учасники фестивалю куштували смачний куліш і узвар.
Свято було організовано Криворудською ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором П. М. Бабарикою, ведучою С. С. Солод та музичним керівником Г. В. Солод. Активно допомагав «Рекреаційний центр «Криворудський» та місцевий Будинок культури. Соціальними партнерами дійства стали Криворудська сільська рада (сільський голова Н. Г. Далієва), ВП АФ «Семенівська» (директор П. П. Сліпаченко) та ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» (генеральний директор Ю. І. Мацак) і багато добрих людей, яким ми дуже вдячні. А хто злякався дощу, хай нам позаздрить, бо свято вдалося. До наступного фестивалю, любі шанувальники рідної природи і художньої творчості!
В. Г. БАБАРИКА,
голова оргкомітету фестивалю
Коментарі
Стаття то хороша але назву потрібно писати правильну і фестиваль також повинен відповідати своїй назві. Яке відношення має портрет Великого Кобзаря та вишиванки до екології? А також чи сумісні екологія з грою в шахмати?Поясніть мені будь-ласка, а то виходить ми намагаємося схрестити бульдога з носорогом.
Шановний пане Павло! Я висловила свої думки і коментарі без закликів до зневажання ваших дій та поливання Вас грязю.
Олег! Не тіко поющая а п'ющая, і найбільше це стосується бугалтерії, коли не зайдеш, все чаї ганяють. І чаї з цукром!
Цукор то отрава, від нього карієс і зуби випадають
В мене зуби, як у коняки, так шо все пучком і солодкого майже не їм.Коньячку люблю з лимончиком і сіллю.
Да хороша отрава, по 550 гривників за мішок отрави віддали, ані грошенят ні отрави. Хай самі ним подавляться і потравляться.
Семеновская поющая -то про селищну. Вони кругом гастролюють зі своїм хітом: "Шумел камиш, деревья гнулись"