Уже традиційно у травні проводиться День Європи. Різні заходи проводяться у всіх куточках України, найбільше – у столиці. На один із них, а саме на ІІ Всеукраїнський туристичний фестиваль «У гості до українців» 21-22 травня, був запрошений «Рекреаційний центр «Криворудський» Полтавської обласної ради. Ми представляли у Києві «Туристичну Полтавщину». Київ зустрів нас привітно. Після холодних дощових днів світило сонечко. У Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка приїхали представники усіх областей. Тут були виставки і концерти, театралізовані дійства і майстер-класи, багато учасників представляли «Смачну Україну».

Наша делегація складалася з працівників РЦ «Криворудський» та представників ТО «Друзі природи» Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ми приготували фотовиставку та літературу про Криворудський дендропарк, матеріали про «Туристичну Полтавщину». Розповідали про наш парк, про Семенівщину і Полтавщину. Представили свій ігровий куточок, а саме шахи, які виготовив учень 11 класу нашої школи Надточій Роман і подарував Криворудському дендропарку. Шахи всім сподобалися, і бажаючі могли прямо тут зіграти.

Представники ТО «Друзі природи» Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів не упустили можливості провести дегустацію фіточаю «Криворудський» та узвару, виготовленого за старовинним рецептом. Делегація змогла довезти лише 20 літрів смачного напою, а потреба була більша. Усі куштували із задоволенням і говорили, що ніколи в житті не пили такого смачного. Голова ради школи Надточій Тетяна напекла чудових смаколиків. Ми були задоволені, що принесли радість людям і презентували наш край у столиці України. Нас запросили до слова, ми коротко презентували Криворудський дендропарк, наш край. На сцені постійно виступали колективи, солісти. Ми вже думаємо про те, що переможці і призери еко-фестивалю «Лель» були б достойні взяти участь у цьому заході. Нашу делегацію нагородили дипломом. Але головне те, що багато людей дізналися про Криворудський дендропарк та про нашу славну Семенівщину.

Валентина БАБАРИКА,
науковий співробітник РЦ «Криворудський»

 Криворудці на ІІ Всеукраїнському туристичному фестивалі «У гості до українців»  Криворудці на ІІ Всеукраїнському туристичному фестивалі «У гості до українців»  Криворудці на ІІ Всеукраїнському туристичному фестивалі «У гості до українців»
 Криворудці на ІІ Всеукраїнському туристичному фестивалі «У гості до українців»  Криворудці на ІІ Всеукраїнському туристичному фестивалі «У гості до українців»  

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # pravda 27.07.2016, 20:08
А який же статус присвоїли Криворудському дендропарку?
0 # Бабарика Павло 27.07.2016, 22:29
Дендрологічний парк державноо значення "Криворудський" Таких парків в Україні на сьогодні 18
0 # Дульсинея 28.07.2016, 07:27
Як би паркові же й фінансування

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка