Сьогодні, 28 серпня, православні та греко-католики святкують Успіння Пресвятої Богородиці. За традицією східної церкви, свято Успіння Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Перша Пречиста, належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої.

Щодо народних традицій цього дня, то протягом осіннього періоду є три «Пречисті», що про них у народі кажуть так: «Перша Пречиста жито засіває, друга – дощем поливає, а третя снігом покриває». Тож в період «Першої Пречисти» відбувається озимий посів.

Цього дня Свято-Троїцькій церкві села Очеретувате отець Віктор відслужив молебень дітям на новий навчальний рік. Продовжили спілкування за святковою трапезою. Представники від політичної партії «Рідне Місто» вручили дітям, котрі в цьому році будуть йти в перший клас, канцелярські приладдя та побажали терпіння у здобуванні знань.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# белка 15.09.2017, 21:49
політика пішла в релігію :eek: батюшок вже не осталось,тільки бізнесмени
# Українець 16.09.2017, 01:09
Белка у о.Віктора підприемці і хорувгу носять і на вибори молебні заказують і нічого а тут такий сарказм що не ті діти чи батюшка не 3 а 2 пальцями хреститься став.Знаете у нас нормальний сайт який у міру своіх можливостей розкривае життя району а те що хтось приходе і по чиїйсь команді приходе і розпалюе ворожнечу це не е добре.
# Українець 16.09.2017, 01:17
На сьогодні ми не маем відношення до дій влади і нам не цікаво що вони роблять їх вибрали люди.Але якщо ми щось робимо для людей то тратимо свій час ресурси і кошти у наш час це робити за бюджет важко не те що за власні кошти і це багатьом не подобаеться.Але і це можна обговорювати тільки без брехні і грязі попередження було дійсно дякуемо за розуміння.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка