b_385_225_16777215_00_images_news_2017_turizm_IMG_4755.jpg

Нещодавно працівниками відділу екологічної освіти НПП «Нижньосульський» було проведено тиждень заходів, що мали природоохоронний характер. Участь в заходах взяли учні Погребняківської, Дем’янівської, Оболонської та Худоліївської ЗОШ.

Уся громада шкіл стала активними учасниками цікавих, змістовних вікторин, конкурсів, акцій та занять. Так у школах були проведені бесіди з переглядом відеофільмів та елементами вікторин на такі теми: «Бережіть природу від вогню!», «Шкідливий вплив батарейок на довкілля», «Сміття ускладнює життя. Бережіть природу!».

Крім того учні шкіл долучилися до Всеукраїнських природоохоронних акцій «Батарейки, здавайтеся!», «Добро жменями». У кожній зі шкіл було створено відповідні скриньки для збору відпрацьованих елементів живлення та кришечок від пластикових пляшок, що будуть надалі передані на центральні пункти збору для переробки.

Сподіваємося, що під час проведення такого природоохоронного тижня, школярі шкіл зрозуміли, що природа може все: нагодувати, напоїти чистою джерельною водою, здивувати своєю неповторною красою. Одного вона лише не може – захистити себе. Тому обов’язок кожної людини – змалечку берегти, цінувати, охороняти її, щоб жити в красі та гармонії з природою.

О. А. КОЗАЧКОВА,
начальник відділу екологічної освіти

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка