b_385_225_16777215_00_images_news_2018_dec6194.jpg

Літо – це чудова пора. Улітку не потрібно кожного разу тепло вдягатися, рано вставати, можна гуляти на свіжому повітрі цілий день та насолоджуватися життям.

Із перших днів канікул при Очеретуватській ЗОШ І-ІІ ступенів розпочав свою роботу пришкільний табір із денним перебуванням «Світанок». Чотирнадцять днів діти із задоволенням відвідували його, адже кожного дня їх чекав цікавий і змістовний відпочинок.

Щодня завдяки вихователям С. І. Іващенко, І. А. Гарязі та Ю. Г. Іващенку діти 1-7 класів мали чудову нагоду проявити свої таланти та здібності. Для учнів влаштовували ігри, вікторини, конкурси. Активно відпочити дітлахи могли під час спортивних змагань, які проводив учитель фізкультури О. А. Гайдук.

Усі відпочиваючі табору взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня захисту дітей. На святі були присутні депутат районної ради Ю. А. Єлагіна, представники сільської ради та ПСП «Дружба» Т. В. Ритченко, І. М. Котик, В. М. Беркало, Ж. В. Заболотько та В. М. Долинний, які пригощали дітей різними солодощами і фруктами, вручили переможцям конкурсу малюнка на асфальті грамоти та подарунки.

За час перебування в таборі діти побували на екскурсіях у Криворудському дендропарку, в музеї «Світлиця Раїси Кириченко» та музеї-садибі Раїси Кириченко «Мамина вишня» в селах Землянки і Корещина. У селищі Семенівка відвідали пожежно-рятувальну частину №8, побували на майданчику розваг, де гордо височіє корабель із вітрилами та штурвалом, а також побували на літньому майданчику, де діти насолоджувалися різними смаками морозива. Учні також мали змогу побувати на місцевому зернотоку, який очолює А. Ю. Юрченко. Приємні враження діти отримали від розмаїття чудових квітів.

Ці екскурсії стали можливими завдяки спонсорській допомозі ПСП «Дружба» (засновник С. В. Семигреєнко, директор А. Л. Колісник). Постійно надавався автотранспорт. Безумовно, такого різноманітного, насиченого та змістовного відпочинку не було б без фінансової підтримки наших шановних і дбайливих спонсорів. Тому хочеться висловити свою найщирішу вдячність голові фермерського господарства «Нива» В. І. Одноволу, засновнику ПСП «Дружба» С. В. Семигреєнку, депутату районної ради Ю. А. Єлагіній та приватним підприємцям О. О. Єлагіну, В. С. Єлагіній, Г. О. Татарову. Завдяки їм діти неодноразово ласували різноманітними солодощами та раділи подарункам.

Ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в районі і розуміння важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, миру, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою, достатку та благополуччя.

І. А. ГАРЯГА,
начальник пришкільного табору

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка