b_385_225_16777215_00_images_news_2018_10_44571484_1242338582572997_1817850968230854656_n.jpg

20 жовтня в Іванівці відбувся загальносільський суботник, у рамках якого було висаджено більше 120 дерев та кущів. Саджанці люб’язно погодилась надати адміністрація Криворудського дендропарку на чолі з директором Тамарою Дехніч та директором Криворудської школи Павлом Бабарикою.

Завдяки небайдужим селянам вдалося оновити сільський парк біля Будинку культури, озеленити територію біля школи та висадити дві кленові алеї. «Віснику Семенівщини» вдалося поспілкуватися з Іванівським старостою Світланою Діденко:

– Хтось це називає словом «суботник», люди старшого покоління говорять «толока», бо колись так само збирались, будували (лили) разом будинки, сільські хати-читальні, клуби. У нас, з однієї сторони, це необхідний крок, який дозволить зекономити бюджетні кошти ОТГ, з іншого – даний захід має об’єднати та згуртувати громаду. Користуючись нагодою, хочу подякувати усім тим, хто долучився до сьогоднішньої спільної значимої справи – благоустрою рідного села. А це голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов, який працював разом із своїми синами, Валентина Бондаренко, Сергій Бондаренко, Ірина Ромашко, Галина Оніпко, Лідія Бурнаховська, Любов Діденко, Оксана Куцовол, Аліна Куцовол, Любов Носенко, Ганна Тиряник, Сергій Нога, Олексій Валяєв, Павло Павлович, Віталій Пилипенко, Леонід Куцовол, Віктор Винник, Людмила Клумля, Станіслав Забалуй, а також учні Олександр Ромашко та Максим Куцовол. За підвезення бочки з водою дякую Ігорю Дроботу, а за надання бочки – Сергію Лишку. Низький уклін нашим криворудським друзям Тамарі Анатоліївні Дехніч та Павлу Миколайовичу Бабариці, які безкоштовно надали більше ста саджанців молодих лип, дубків, грабів, кленів та інших декоративних рослин. Звичайно, ландшафтного дизайнера ми не наймали, але в роботу вкладали душу, тому переконана, що буде не тільки корисно для екології, але й радуватиме око іванівців та гостей нашого села.

Своїми враженнями поділився і голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов:

– Ось уже майже рік, як наші два села об’єдналися і створили спільну громаду. Звичайно, для жителів Іванівки це був певний ризик, але за цей час мною і моїми підлеглими робилося і надалі буде робитися все, щоб наші сусіди жодного разу не пожалкували про прийняте ними рішення. Як би там не було, але жодна установа не закрита, жодна людина не залишилася без роботи, підтримуємо інфраструктуру, потихеньку розбудовуємось.

Радий нагадати, що футбольна команда «Оболонь», де левову частку складають саме іванівські футболісти, в цьому році стала чемпіоном Семенівського району. Звичайно, така ситуація не подобається тим, хто ще минулого року підтримував і досі вірить в гасло «один район – одна громада». Тому доки в Оболоні їхні представники зводять наклепи і займаються дрібними капостями, верхівка, не соромлячись, агітує сусідні з Оболонню села приєднуватись до іншої (не нашої) ОТГ. Просто скажу, що історично наші землі сприятливі для утворення самостійної територіальної одиниці, у колишньому Оболонському районі налічувалося в різні часи понад 20 сільських рад, а проживало майже 40 тис. осіб. Тому подальшу долю повинні вирішувати саме люди, місцеві жителі, але аж ніяк не районне чи сільське керівництво... Тільки так, і ніяк інакше!

До суботника долучилися люди різного віку та різних професій, кожен охочий міг посадити власне деревце. На жаль, працюючі так і не дочекались допомоги однієї з найактивніших жительок села, яка на сесіях Оболонської ОТГ позиціонує себе як борець за розвиток Іванівки, сумно, але поки що тільки на словах...

Сподіваємось, що такі заходи стануть традиційними для всіх громад Семенівського району, адже чисте довкілля, окультурені парки, сквери і береги річок набагато патріотичніше, ніж гасла і транспаранти.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Роза 27.10.2018, 12:03
Не бачу нічого поганого в тому, щоб боротися за розвиток рідного села!!! Навіть просто словами!!!!!!!
# Друг Алины Кабаевой 30.10.2018, 16:27
Только словами не будеш сыт, по словам не поедеш на авто, и не будеш ними дышать....
# белка 27.10.2018, 21:31
в Оболоні ще є борець за розвиток Погребняків.але по ній не видно щоб вони об єднувались }(
# elpog 28.10.2018, 09:54
Такі добрі справи згуртовують людей.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка