b_385_225_16777215_00_images_news_2018_sapsan_IMG_6295.jpg

Доброю традицією в Національному природному парку «Нижньосульський» стало щорічне проведення зимової акції – «Нагодуй птахів взимку».

Упродовж зими в загальноосвітніх навчальних закладах (Оржицького, Семенівського, Хорольського, Чорнобаївського районів), працівники відділу екологічної освіти проводять про зимуючих птахів різноманітні бесіди, заняття, вікторини та майстер-класи з виготовлення годівниць. Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з листопада вчителі та учні Худоліївської і Мусіївської ЗОШ, почали активно готуватися до акції.

Днями цікаві і змістовні розповіді про життя птахів, що зимують в наших краях та як підгодовувати птахів взимку розповів вихованцям шкіл еко-освітянин парку Микола Козлов. Також, у шкільних садках майже на кожному дереві з’явилися годівнички наповнені зерном. При створенні годівниць учні проявили свої уміння та фантазії, адже виготовленні вони з різних матеріалів і різної форми. Незабаром «їдальні» відвідали птахи. Діти спостерігали за цим із великим задоволенням.

О. А. КОЗАЧКОВА,
начальник відділу екологічної освіти

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка