b_385_225_16777215_00_images_news_2019_10_ekolog.jpg

Чи можна закохатися в табір? «Так!» – відповідають криворудські екологи, члени ТО «Друзі природи». Та закохатися так, що виконувати безліч роботи по підтриманню життєдіяльності Криворудського дендропарку і пришкільної території, щоб отримати путівку до табору «Еколог».

А табір манить цікавими справами, новими друзями і добре знайомими працівниками табору, бо вони все зрозуміють і допоможуть. 14 наших вихованців оздоровилися цього року в «Еколозі». Працівники Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проводять багато інших надзвичайно цікавих і змістовних заходів. Наші учні побували у науково-дослідницькій експедиції «Бутова гора» і плавали на байдарках, а взимку вдосконалювали знання з природничих наук у заочній школі.

І ось нова зустріч в «Еколозі» – обласний зліт екологів «Здобутки юних». Наше представництво повинно складатися із трьох осіб. Достойних багато, бо добре попрацювали цього року, особливо влітку. Лише води для поливу переносили і перевозили 25 тонн. На жаль, усі поїхати не зможуть. Виділили Кліменка Юрія та Сіренка Влада, які найбільш старанно садили та доглядали рослини, Череп Саша ніколи не відмовлявся полити рослини влітку, хоч було жарко, хотілося спати і візок з водою важкий. Завдяки підтримці завідувачки відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Л. В. Лопати ми комфортно дісталися «Еколога».

Зустріли друзів і вихователів. Три дні минули швидко. Змагання, конкурси, тренінги для керівників. Знайшли нових друзів і разом з ними перемогли в еколого-патріотичному квесті. Усього на зльоті було 120 учнів Полтавщини. Криворудці не пасли задніх. І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл», ІІ місце в обласній акції «Зелений паросток майбутнього», ІІІ місце у Всеукраїнській трудовій акції «Юннатівський зеленбуд», взяли участь у ХІІ Міжнародному екологічному конкурсі «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» і посіли ІІ місце в обласному і всеукраїнському етапах. Нагороджені грамотами, дипломами і преміями. Запрошуємо бажаючих до співпраці.

Валентина БАБАРИКА

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка