b_385_225_16777215_00_images_news_2020_04_podarun.jpg

Криворудський дендропарк є візитівкою не тільки Кривої Руди, а й усієї Семенівщини. Коли приїжджають екскурсанти, особливо дітлахи, біжать до зоокуточка. Ми стараємося поповнювати, його і в цьому нам допомагають добрі люди. А їх немало на Семенівщині і на Полтавщині.

Хтось пташку подарує, хтось косулю чи овець. Допомагають і кормами. Фермери виділяють із свого збіжжя мішок чи два, агрофірми допомагають зорати, посіяти та змолотити кукурудзу на 2 га, які виділила Криворудська сільська рада. Інші дають буряк і сіно. Ось недавно директорка стала переживати, що не вистачить сіна. І відразу на допомогу прийшли подружжя Олени і Олександра Мануйлів. Запропонували кілька десятків тюків сіна. Так і живемо серед добрих людей. Завжди дякуємо їм за допомогу у підтриманні життєдіяльності парку.

І ось новий щедрий дарунок. Керівництво ТОВ «Сапсан-Семенівка» вже давно запрошувало нас до своїх володінь та обіцяли поділитися своїми екзотичними птахами і саджанцями високо декоративних дерев. Ми відвідали Біляківське відділення. Нам дуже сподобалося. Працівники – великі ентузіасти. Вони не просто виконують свою роботу, а намагаються створити красу для численних відвідувачів. Ми помилувалися всім цим  райським куточком природи. Особливо вражені були водосховищем. У нас, на жаль, немає ніякого водного об’єкта. Наша сільська рада думає над цим питанням. Працівники з дозволу керівництва  подарували нам павича і 2 павички, а ще – декілька саджанців катальпи та павловнії.

Привезли ми ці дарунки до Кривої Руди. Стали павичів знайомити з нашим поголів’ям. Наш павич відразу прийняв павичок, а до нового павича поставився недружелюбно. Довелося пересадити його у другий вольєр. Висадили саджанці. Будемо доглядати. Висловлюємо подяку керівництву ТОВ «Сапсан-Семенівка» і працівникам Біляківського відділення. Хай усе буде добре, і нехай швидше люди виходять із домівок та милуються красою.

Валентина БАБАРИКА

P. S. Коли матеріали статті були надіслані до редакції, для дендропарку стали надходити дарунки. Першим відгукнувся пенсіонер із Семенівки Віктор Іванович Лавріненко. Повідомив, що він купив для нашого парку у Інтер Флорі рідкісні хвойні рослини: ялину колючу Маджестік, ялівець горизонтальний Принц Уельський, сосну кедрову. Ми забрали дарунки і Віктору Івановичу передали декоративні кущі. Вони з дружиною висадили їх і лишилися задоволені.

Дзвінок із Березової Рудки: «Хочете посадити кизилову алею?» Ми хочемо, дуже хочемо. Наш друг, викладач Березоворудського коледжу Степан Григорович Бобир швиденько накопав саджанців, упакував і відіслав. І ось ми вже посадили куртину кизилу. Дякуємо за допомогу. Так і живемо серед добрих людей. А їх, повірте, немало.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка