b_385_225_16777215_00_images_news_2017_50.jpg

2 червня завершилось голосування за громадські екологічні ініціативи Полтавщини на платформі Smart Region. Семенівський район у конкурсі був представлений чотирма проєктами.

За інформацією Полтавської обласної ради, 11 червня під головуванням заступника голови обласної ради Анатолія Ханка відбулось засідання робочої групи з супроводу Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року, на якому визначено 50 проєктів-переможців. Серед них два проекти від Семенівщини:

  • Фруктовий сад: принада і краса, природи щедрість та людські старання (Володимир Сербин) – №85;
  • Екологічна стежина неповторних Заїчинських схилів (Клавдія Власенко) – №84.

Щиро вітаємо авторів проєктів-переможців та бажаємо плідної реалізації задуманого у 2020 році.

Дякуємо за конструктивну позицію активних природозахисників та висловлюємо впевненість, що ці проєкти стануть черговим важливим кроком в розбудові туристичної інфраструктури і формуванні іміджу привабливості Семенівщини.

Також висловлюємо вдячність небайдужим громадянам, які своїм голосуванням сприяли залученню проєктних інвестицій для втілення нових можливостей в життєдіяльності громади.

Із повним переліком проєктів-переможців можна ознайомитися на офіційному веб-сайті обласної ради за посиланням: oblrada-pl.gov.ua або на онлайн платформі Smart Region Полтавської області за посиланням: smartregion.pl.ua

За даними Семенівської районної ради

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка