b_385_225_16777215_00_images_news_2020_11_124004265_1822583084573281_7197114675477534491_o.jpg

Згідно з Режимом використання водних біоресурсів та пересування плавзасобів у межах території національного природного парку «Нижньосульський», затвердженого наказом Мінприроди від 5.02.2016 року № 46, перебуваючи на території НПП «Нижньосульський» забороняється порушувати належний санітарний стан водойм, залишати на них та на берегах побутове сміття, допускати засмічення та забруднення водойм іншим чином.

За порушення даного режиму настає адміністративна відповідальність за ст. 91 КУпАП.

На жаль, скільки не говори, скільки не проси, та любителі відпочинку і рибалки порушують ці елементарні правила перебування на території Парку. І як завжди прибирати біля водойми є що.

Після їх відпочинку на берегах річки Сули залишаються гори сміття в прямому сенсі цього слова: скляні та пластикові пляшки, металеві банки, елементи одягу та взуття, поліетиленові пакети, папір, недопалки тощо.

Днями працівники відділу державної охорони природно-заповідного фонду та Полтавського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Нижньосульський» вже вкотре за місяць здійснили прибирання побережжя річки Сули в урочищі Драчки. За дві години роботи було зібрано причіп сміття. Таке складається враження, що для любителів риболовлі та відпочинку це вже стає нормою, залишати за собою непотріб.

Тож шановні відвідувачі території Парку, а особливо рибалки, поважайте природу, не засмічуйте водойми та їх береги ви ж обов’язково знову прийдете на уподобане вами місце, а відпочивати посеред сміття, погодьтеся, просто осоружно!

P.S. Адміністрація НПП «Нижньосульський» щиро дякує Оболонській ОТГ за співпрацю в наданні техніки для вивезення сміття з території Парку на місцеве сміттєзвалище.

НПП «Нижньосульський»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка