b_385_225_16777215_00_images_news_2017_abetka_P1400702.jpg

Традиція фарбувати яйця на Великдень налічує вже не одну тисячу років. Для цього звичаю є свої неповторні візерунки і техніки фарбування, причому всі орнаменти несуть у собі таємний сенс.

Конкурс на краще пасхальне яйце, організований кафе «Гармонія» та газетою «Вісник Семенівщини», показав, що символ величного і світлого свята Великодня можна не просто розмальовувати чи фарбувати. Учасники нашого конкурсу робили великодні яйця з усього, що, так би мовити, під руку попало, – бісеру, дерева, паперу, ниток. Хоча виробів надіслали небагато, але виготовлені вони у найрізноманітніших техніках. Географія конкурсантів також чимала – Семенівка, Паніванівка, Новоселиця, Пузирі, Оболонь.

 «Чудо-писанка». Підсумки конкурсу  «Чудо-писанка». Підсумки конкурсу  «Чудо-писанка». Підсумки конкурсу

Організаторам конкурсу було важко обрати переможця, тому ІІІ місце поділили Вікторія Опришко (с. Новоселиця) і Владислав Даценко (с. Паніванівка), ІІ м. – Вадим Киричок (с. Оболонь) і Вікторія Пустовойтова (с. Пузирі), І м. зайняла Лілія Щербина (с. Оболонь). Переможниця та призери отримали подарунки від кафе «Гармонія», помічника народного депутата К. Є. Іщейкіна, депутата районної ради від партії «Рідне Місто» Юрія Костюка і газети «Вісник Семенівщини».

 Конкурсні роботи  Конкурсні роботи  Конкурсні роботи
 Конкурсні роботи  Конкурсні роботи  Конкурсні роботи
 Конкурсні роботи  Конкурсні роботи  Конкурсні роботи

Ніхто не залишився без уваги – заохочувальні призи одержали всі учасники конкурсу «Чудо-писанка».

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка